Inteligentny zegarek jak słuchawka. .Klatz - odepnij i rozmawiaj

Inteligentny zegarek jak słuchawka. .Klatz - odepnij i rozmawiaj

Inteligentny zegarek jak słuchawka. .Klatz - odepnij i rozmawiaj
Adam Bednarek
15.10.2014 07:36

Kropka na początku nazwy to niejedyna rzecz, która wyróżnia .Klatz spośród innych inteligentnych zegarków.

Smart-watch tegorocznym hitem

Konkurencja na rynku inteligentnych zegarków coraz większa. Czym przyciągnąć uwagę klienta, jeśli większość gadżetów oferuje mniej więcej te same funkcje? Niektórzy stawiają na wygląd, jeszcze inni dodają nietypowe rozwiązania. Tak jak twórcy .Klatz.

.klatz: smartwatch and handset

Na pierwszy rzut oka to inteligentny zegarek jak każdy inny. Powiadomi o wiadomości na Facebooku, o otrzymanym SMS, da też znać, gdy ktoś do nas zadzwoni. Za pomocą zegarka odbierzemy lub odrzucimy połączenie. A słuchając muzyki będziemy mogli zmienić utwór albo regulować głośność.

382897192576617446

Funkcje nie rzucają na kolana, ale z drugiej strony najważniejsze zadanie .Klatz na pewno spełni - nie trzeba będzie często sięgać po smartfona. Nawet wtedy, gdy ktoś do nas zadzwoni.

.Klatz - inteligentny zegarek jak telefon

Wówczas .Klatz zmienia się w… słuchawkę. Wystarczy odpiąć gadżet, “rozwinąć” go i rozmawiać niemal tak, jak kiedyś za pomocą zwykłego, stacjonarnego telefonu. Tym razem już bez kabla.

382897192576814054

Mogłoby się wydawać, że to dziwaczne zastosowanie smart-watcha, zrobione tylko po to, żeby media mogły o zegarku wspomnieć. Tyle że w tym szaleństwie jest metoda, bo nie da się ukryć, że to wygodne rozwiązanie. O ile nosimy smartfon w kieszeni lub torbie, nawet gdy siedzimy przy stole. Jeśli go wyciągamy, to czar pryska…

382897192576945126

Wówczas do gadżetu przyciągnąć może bateria. Twórcy zapewniają, że .Klatz działać będzie nawet 10 dni bez ładowania.

Promocyjna cena .Klatz wynosi 99 dolarów. Sporo. Czy warto wydawać aż tyle dla rozmów przeprowadzanych w nietypowy sposób? Na razie zebrana suma na portalu Indiegogo nie robi wrażenia, ale do końca zbiórki ponad miesiąc, więc wszystko może się zdarzyć.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)