Inteligentny zegarek? Phi! Dzięki Cicret można mieć tablet na skórze!

Inteligentny zegarek? Phi! Dzięki Cicret można mieć tablet na skórze!

Inteligentny zegarek? Phi! Dzięki Cicret można mieć tablet na skórze!
Adam Bednarek
02.09.2014 00:07

Circet zamienia naszą rękę w wyświetlacz.

Inteligentne zegarki kuszą nas, bo dzięki nim wszelkie niezbędne informacje ze smartfona mamy na nadgarstku, pod ręką. Twórcy Circet jednak nieco bardziej dosłownie rozumieją pojęcie “dane pod ręką”.

Pomysł na wyświetlanie informacji na skórze ręki nie jest w zasadzie niczym nowym. W lipcu pisaliśmy o Ritot, czyli inteligentnym zegarku, który godzinę pokazywał na dłoni.

Circet - bransoletka jak smart-watch

Circet, bransoletka zakładana na nadgarstek, działa podobnie, bo ekran smartfona lub tableta wyświetla na ręku, używając do tego projektora. Dodaje jednak jeszcze dotykowe sterowanie.

382903564361927654

Twórcy zapewniają, że to wygodne rozwiązanie i jeśli nie uwierzymy im na słowo, to na pewno będziemy mieć wątpliwości. Czy będzie dokładnie i precyzyjnie? Dobrze widoczne? Pewnie nie aż tak jak na tradycyjnym ekranie.

382903564362058726

Ale czy to aż tak duży problem? Circet możemy potraktować jako nadgarstkowego pomocnika, dzięki któremu odbierzemy połączenie, przeczytamy SMS czy zmienimy utwór w odtwarzaczu. Zupełne podstawy, a do tego chirurgicznej precyzji przecież nie trzeba.

I nie wiem jak wy uważacie, ale wydaje mi się, że wyświetlanie smartfonowego ekranu na ręce jest bardziej efektowne niż standardowa “tarcza” smart-watcha.

Circet na Indiegogo

Jeśli zgadzacie się z moją opinią, to Circet czeka na was na Indiegogo. Cena? Jedyne czterysta dolarów.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)