Interesuje Cię Fallout: New Vegas? Wypytaj o grę twórców!

Interesuje Cię Fallout: New Vegas? Wypytaj o grę twórców!26.05.2010 23:18
Interesuje Cię Fallout: New Vegas? Wypytaj o grę twórców!
Henryk Tur

Czekasz z niecierpliwością na nowe informacje o Fallout: New Vegas? Nie czekaj, tylko zdobądź je samemu - dzięki wywiadowi, jaki wkrótce przeprowadzi z ekipą odpowiedzialną za powstanie tego tytułu redakcja Gamer's guide to life. Każdy może przesłać swoje propozycje pytań do tego wywiadu - Ty również!

Czekasz z niecierpliwością na nowe informacje o Fallout: New Vegas? Nie czekaj, tylko zdobądź je samemu - dzięki wywiadowi, jaki wkrótce przeprowadzi z ekipą odpowiedzialną za powstanie tego tytułu redakcja* Gamer's guide to life*. Każdy może przesłać swoje propozycje pytań do tego wywiadu - Ty również!

[url=http://grrr.pl/2010/05/12/w-kolekcjonerskim-fallout-new-vegas-znajdziemy-karty-do-gry-i-zetony/]Co w kolekcjonerskim wydaniu Fallout: New Vegas?

[/url]

Oczywiście trzeba sformułować swoje pytanie po angielsku, a następnie dostarczyć je koordynującemu akcję redaktorowi na jeden z trzech sposobów: pierwszy - wpisać w komentarzach pod newsem na stronie podanej w źródle. Po drugie - jeśli masz konto na Twitterze, zadaj pytanie wysyłając je na #ggtl.

381023412145300380
Źródło zdjęć: © [źródło](http://grrr.pl/images//2010/05/NewVegas2.jpg)

[url=http://grrr.pl/2010/05/11/desert-story-historia-ze-swiata-fallouta/]Desert Story: historia ze świata Fallouta

[/url]

W końcu trzecia metoda to tradycyjny e-mail. Adres odbiorcy: chrishawke@gamersguidetolife.com. Tematyka pytań dowolna - od mechaniki gry po przyszłość serii. Możesz więc samemu wybrać, co Cię interesuje w New Vegas i spytać o to. Do dzieła!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)