iPod dla królowej od prezydenta

ipod-dla-krolowej
ipod-dla-krolowej
Tomek Goździewicz

01.04.2009 23:35, aktual.: 14.03.2022 13:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Największy gadżeciarz w historii tego urzędu, prezydent USA Barack Obama podarował iPoda królowej Elżbiecie II. Myślicie, że to żart primaaprilisowy?

Największy gadżeciarz w historii tego urzędu, prezydent USA Barack Obama podarował iPoda królowej Elżbiecie II. Myślicie, że to żart primaaprilisowy?

Otóż nie. Obama jeździ właśnie po Europie i właśnie dziś spotkał się z królową angielską w Pałacu Buckingham. W ramach tradycyjnej wymiany prezentów między głowami państw, podarował królowej Elżbiecie iPoda z filmami oraz zdjęciami z jej ostatniej wizyty w Stanach w 2007 r. W rewanżu otrzymał standardowy prezent od dworu brytyjskiego - podpisaną fotografię monarchini i jej małżonka w srebrnej ramce (raczej nie cyfrowej).

To nie pierwszy iPod królowej Elżbiety II - kilka lat temu syn (książę Andrzej, też niezły gadżeciarz podobno) podarował jej 6 GB srebrnego iPoda mini.

A Obama też lubi rozdawać gadżeciarskie prezenty: ostatnio premier Wielkiej Brytanii dostał od niego 25 płyt DVD z klasyką amerykańskiego kina. Zresztą podobno nie mógł ich obejrzeć ze względu na... blokadę regionalną.

Ciekawe co Obama wręczy naszym gwiazdom polityki. Przypominam, że 5 kwietnia nasi prezydent i premier mają zamiar spotkać się (we trzech) z prezydentem USA na szczycie w Pradze. Macie jakieś sugestie dla Obamy?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)