Irytujące postacie z gier

Irytujące postacie z gier12.07.2010 23:00
Irytujące postacie z gier
Henryk Tur

W grach najczęściej występują bohaterowie, do których losów się przywiązujemy i po kilku spędzonych wspólnie godzinach czujemy z nimi jakąś więź. Czasem jednak podczas zabawy trafiają się typy, których mamy ochotę żywcem wyjąć z monitora, nakłaść po facjacie, obrócić o 360 stopni, nakłaść znowu, a potem zasadzić kopem na powrót w świat wirtualny.

W grach najczęściej występują bohaterowie, do których losów się przywiązujemy i po kilku spędzonych wspólnie godzinach czujemy z nimi jakąś więź. Czasem jednak podczas zabawy trafiają się typy, których mamy ochotę żywcem wyjąć z monitora, nakłaść po facjacie, obrócić o 360 stopni, nakłaść znowu, a potem zasadzić kopem na powrót w świat wirtualny.

[url=http://grrr.pl/2010/07/11/street-fighter-high-zenada-bedzie-kontynuowana/]Street Fighter High - żenada...

Z rodziną najlepiej na zdjęciach...

Źródło wszelkich kłopotów kuzyna Niko; typ, który potrafi zadzwonić w najmniej spodziewanej chwili i wrzeszczeć, żeby ratować mu cztery litery, bo źli ludzie siedzą mu na ogonie. Gdyby nie to, że Niko pochodzi z Bałkanów, gdzie więzi rodzinne są bardzo silne, zapewne człowiek zablokowałby jego numer w wirtualnej komórce i spokój. A tak... Ech, szkoda gadać... W dodatku łże jak najęty. Zwłaszcza, jeśli idzie o warunki życia w Liberty City.

390444606200105818

[url=http://grrr.pl/2010/07/10/co-bym-zrobil-gdyby-zycie-bylo-jak-gry-wideo/]Życie jak gra...

Gdy kumpel wycina numer...

Nie dość, że zdrajca, to jeszcze na sam koniec potrafi narobić kłopotów. Irytuje tym bardziej, że jest starym znajomym Nathana i taki mu numer wycina... Cóż, nawet w pewnym momencie trzyma go na celowniku i nie jest pewne, czy nie wystrzeli. Dodatkowo jakoś mnie irytuje jego fryzura... a Was?

390444606200302426

Irytujący kolega...

Zeke Dunbar - InFamous

Zeke to kolejny typ, który był najlepszym kumplem naszego protagonisty, ale w życiu potoczyło się jakoś tak, że... no sami wiecie... Kula, moce, spiski międzynarodowe... coś zazgrzytało, ale kontakty pozostały poprawne. Typ irytuje, choć jest czasem pomocny.

**Dla fanów Halo mamy coś specjalnego**Prezydentówna do ochrony... mam ochotę ją zastrzelić

Ashley Graham - Resident Evil 4

Ashley jest córką prezydenta USA, która ratuje dzielny Leon. Dziewoja popatruje na świat wielkimi oczyma, plącze się pod nogami, przeszkadza, no jednym słowem - irytuje. I to maksymalnie. Leon! Help! - to zdanie słyszymy aż do obrzydzenia. Mojego stosunku do niej nie zmienia nawet fakt, że panną Graham możemy pokierować.

Mario spotkał Pac-ManaNajbardziej nadęty wojownik w historii?

Grom - Fable

Grom to jeden z amantów, którzy uderzają do Lady Grey. Gdy podążymy jedną z kilku ścieżek, mamy okazję lepiej go poznać. A potem mamy ochotę przynajmniej go poddusić. Zadufany w sobie, nadęty jak balon i ogólnie traktujący wszystkich protekcjonalnie. Normalnie, kopa mu dać i już świat wydaje się być o wiele lepszym miejscem. Niestety, jakby nie było - król areny.

390444606201023322

Zły glina

Frank Tenpenny - GTA San Andreas

Źródło problemów naszego protagonisty w GTA: San Andreas. Nie dość, że wrabia CJ-a w rózne świństwa, to jeszcze mając go w garści, wpycha w kolejne. Chamski, traktujący ludzi jak śmieci, najogólniej rzecz ujmując - nie wzbudza sympatii. Choć wedle niego - robi wszystko dla prawa i porządku, tylko nikt nie docenia jego cięzkiej harówy...

390444606201351002

Zło wcielone

Pies - Duck Hunt

Trochę z innej beczki, ale co jak co - irytować on potrafi. A szczególnie ten tłumiony chichot po nieudanym strzele. Jak bardzo wkurza, wiedzą to tylko Ci, którzy grali w łowy na kaczki. Ktoś w końcu wkurzył się tak, że zhackował grę i umożliwił... zastrzelenie psa! Dowód poniżej:

[url=http://grrr.pl/2010/05/12/ratujemy-wagine-na-xbox-360-i-pc/]

Ratujemy waginę na PC![/url]

Oczywiście osobników powodujących otwieranie się noża w kieszeni można znaleźć znacznie więcej, jednak myślę, że ten zestaw na razie starczy. A kto Was najbardziej irytował w grach wideo?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)