iTablet jednak istnieje. Stworzyła go firma X2 i działa pod Windowsem 7 (wideo)

Strona głównaiTablet jednak istnieje. Stworzyła go firma X2 i działa pod Windowsem 7 (wideo)
06.02.2010 20:33
Blomedia poleca
Blomedia poleca

Nazwa iTablet jest dobrze znana każdego fanowi produktów marki Apple. Wielu sądziło, że właśnie tak będzie się nazywać mityczny tablet – iPad. Nazwa iTablet nie poszła jednak w zapomnienie. Wykorzystała ją brytyjska firma X2 prezentując swój tablet bazujący na Windosie 7. Czysty przypadek.

bESwXVGZ

Nazwa iTablet jest dobrze znana każdego fanowi produktów marki Apple. Wielu sądziło, że właśnie tak będzie się nazywać mityczny tabletiPad. Nazwa iTablet nie poszła jednak w zapomnienie. Wykorzystała ją brytyjska firma X2 prezentując swój tablet bazujący na Windosie 7. Czysty przypadek.

iTablet będzie dostępny w dwóch rozmiarach – 10.2″ oraz 12.1″, a jego sercem ma być procesor Intela taktowaniu 1.6GHz – przypuszczalnie Atom. Na tym jakiekolwiek podobieństwa z iPadem się kończą. Biała tabliczka od X2 jest wielka – jej grubość to 35mm (iPad – 13.4 mm), posiada dysk o pojemności 250GB (raczej nie SSD), obsługuje 3G oraz Bluetooth. Nie zabrakło też trzech portów USB i jednego HDMI oraz kamerki internetowej o rozdzielczości 1.3 megapiksela. Urządzenie ma działać pod kontrolą Windowsa 7, chociaż na zdjęciu promocyjnym widać Windowsa XP. iTablet wygląda po prostu, jak netbook bez klawiatury. I na iTablecie nie zrobicie czegoś

takiego ;)

bESwXVHb

iTablet ma trafić do sklepów w kwietniu tego roku. Nie znamy jego ceny, jednak trudno jest mi uwierzyć, aby była niższa, niż ok 500 dolarów.

Źródło: Applemania

Udostępnij:
bESwXVHl
Komentarze (0)
bESwXVHX