Jack Bauer przesłuchuje Bellę [Contagion: Part 2]

Jack Bauer przesłuchuje Bellę [Contagion: Part 2]

jack bauer bella
jack bauer bella
Ireneusz Podsobiński
22.12.2009 12:30

10 dni temu pokazałem Wam wstęp do nowego serialu internetowego - Contagion, w którym występują tak znani bohaterowie jak Jack Bauer (24), Blade, Edward Cullen i Bella (Zmierzch). Dzisiaj pora na część drugą, czyli Interrogation. Edward nie żyje, zabity przez Blade'a. Bella rozpacza, a na domiar złego czeka ją przesłuchanie przez Jacka Bauera. Nie podoba się to jednak Blade'owi. Chcecie zobaczyć co dalej?

10 dni temu pokazałem Wam wstęp do nowego serialu internetowego - Contagion, w którym występują tak znani bohaterowie jak Jack Bauer (24), Blade, Edward Cullen i Bella (Zmierzch). Dzisiaj pora na część drugą, czyli *Interrogation. *Edward nie żyje, zabity przez Blade'a. Bella rozpacza, a na domiar złego czeka ją przesłuchanie przez Jacka Bauera. Nie podoba się to jednak Blade'owi. Chcecie zobaczyć co dalej?

Mimo że tym razem bardziej rzucają się w oczy nałożone elementy, nadal jest to niesamowicie fajny pomysł na serial. Zapowiada się interesujący pojedynek między Jackiem Bauerem a Bladem. Nie wolno też zapominać, że czekają na nas jeszcze bracia Winchester.

Oficjalny opis: A gdyby twoi ulubieni bohaterowie istnieli w tym samym uniwersum? Jak sprawy by się potoczyły? A gdyby filmowe elementy miały wpływ na seriale? Gdyby Jack Bauer próbował rozwiązać połączone ze sobą morderstwa w całym kraju, posiłkowałby się on CTU, czy może poprosiłby o pomoc dwóch byłych agentów FBI, Muldera i Scully? A gdyby Blade, łowca wampirów, dowiedział się o istnieniu małej grupy wampirów (Cullenowie) rezydujących w Waszyngtonie? A gdyby wirus zombie z Resident Evil naprawdę miał miejsce? Czy bracia Winchester z Supernatural próbowaliby powstrzymać rozprzestrzenianie się plagi zanim będzie za późno?

Kolejny epizod: 25 grudnia (na Niezłym Kinie pewnie dzień później).

Źródło: You Tube

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)