Jak nie wybić sobie zębów w czasie pisania sms‑ów na spacerze?

sms
sms
Marcin Krzewicki

12.07.2010 19:02, aktual.: 11.03.2022 14:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pisanie wiadomości tekstowych na telefonie komórkowym i równoczesne mijanie przechodniów to sztuka trudna do opanowania. Na szczęście jest już dostępne proste rozwiązanie tego "problemu".

Pisanie wiadomości tekstowych na telefonie komórkowym i równoczesne mijanie przechodniów to sztuka trudna do opanowania. Na szczęście jest już dostępne proste rozwiązanie tego "problemu".

Rozwiązaniem jest zatrzymanie się w miejscu na kilka w chwil i napisanie całej wiadomości w spokoju. Dziękuję za przeczytanie artykułu...

A teraz na serio. Poważne rozwiązanie śmiesznego i błahego problemu jest rzadkością i ewenementem (jak dla mnie). Jednak Samsung ma na uwadze zadowolenie swoich klientów, dlatego udostępnił im nowe, preinstalowane oprogramowanie (w modelu Galaxy S i9000), które ułatwi tworzenie wiadomości tekstowych w czasie spaceru i chwilach wymagających pośpiechu.

Trudno jest się skupić na wystukiwaniu kolejnych literek na naszym telefonie, kiedy z każdej strony napierają na nas tłumy przechodniów. Dlatego najlepszym rozwiązaniem takiego "problemu" jest równoczesny podgląd i wiadomości i tego co się dzieje przed nami. Samsung udostępnił aplikację Road SMS stworzoną dla systemu Android, które przy wykorzystaniu kamery cyfrowej telefonu, wyświetla w tle obraz wideo podczas pisania wiadomości. Dodatek ten jest dostępny w sklepie Samsung App Store. Takie rozwiązanie dla większości osób może być śmieszne lub też całkowicie zbędne, ale na pewno znajdą tacy, którzy będą używać tej aplikacji każdego dnia

Źródło: geeky-gadgets

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)