Jak pozbyć się z domu myszy?

Jak pozbyć się z domu myszy?

Jak pozbyć się z domu myszy?
Źródło zdjęć: © Flickr.com
Bolesław Breczko
25.08.2017 11:13, aktualizacja: 30.08.2017 12:15

Jak pozbyć się z domu niechcianych gryzoni? Niektórzy decydują się na kota, jednak nie jest to rozwiązanie dla każdego. Poniżej prezentujemy skuteczne sposoby na pozbycie się myszy. Uwaga! Nie działa na myszy komputerowe.

Pułapka z wiadrem

Kolejna humaniterna pułapka niekrzywdząca zwierzęcia. Mysz wchodzi po "kładce" do przynęty i wpada do wiadra. Uwaga! Pułapki nie można używać z wiadrem wypełnionym wodą.

Pułapka na myszy z drewnianą podstawką i ramką z metalu

Najpopularniejsza i także najtańsza pułpaka na myszy. Gdy mysz poruszy płytkę z przynętą zwalniana jest sprężyna i na gryzonia opada metalowa ramka. Pułapka taka może czasem tylko okaleczyć mysz bez zabijania jej.

Pułapka - klatka

Pułapka na myszy typu klatka, ze sprężynowym mechanizmem zamykającym gryzonia w środku bez zabijania i ranienia zwierzęcia. W środku należy umieścić przynętę.

Odstraszacz szkodników

Elektroniczny odstraszacz szkodników. Emituje niesłyszalny dla ludzi wysoki dźwięk, który drażni układ nerwowy gryzoni, karaluchów i mrówek. Jest bezpieczny dla zwierząt domowych, nie zakłóca pracy urządzeń bezprzewodowych.

Odstraszacz myszy i szczurów

Działa na tej samej zasadzie emisji wysokich tonów. Mocna jednostka bazowa pokryje obszar do 80 m kwadratowyc. Osobny odstraszacz przeznaczony jest do mniejszych pomieszczeń do 30 m kwadratowych. Bezpieczny dla zwierząt domowych (oprócz gryzoni) i ludzi. Nie zakłóca pracy telewizorów i innych urządzeń.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)