Jak przenieść się do gry komputerowej? [wideo]

Spopularyzowany przez Tomb Raidera widok TPP jest praktycznie niemożliwy do odtworzenia w świecie rzeczywistym. Pomysłowy geek chciał jednak chociaż przez chwilę poczuć się jak bohater gry komputerowej. Jak mu poszło?

TPP
TPP
Paweł Żmuda

27.12.2010 15:08

Spopularyzowany przez Tomb Raidera widok TPP jest praktycznie niemożliwy do odtworzenia w świecie rzeczywistym. Pomysłowy geek chciał jednak chociaż przez chwilę poczuć się jak bohater gry komputerowej. Jak mu poszło?

Na łamach serwisu Instructables pojawił się właśnie poradnik stworzony przez użytkownika o nicku r BigRedRocket, przeznaczony dla wszystkich, którzy żałują, że prawdziwe życie toczy się w widoku first-person perspective. Do stworzenia zestawu filmującego nas zza pleców wystarczy jedynie aparat z możliwością nagrywania wideo i stelaż wykonany z plastikowych rurek. Jak wygląda życie rodem z gry komputerowej?

Rzuć także okiem na nasz poradnik: jak kupować tanie gry komputerowe w Sieci?

Autor konstrukcji zapewnia, że z wykorzystaniem jego sprzętu można przeprowadzić nawet transmisję na żywo. Być może zestaw prezentuje się dziwnie, ale czego się nie robi, by spełnić swoje marzenia ;).

PS. Zobaczcie jakie mało popularne gry konsolowe zadebiutują w 2011 roku.

Źródło: slashgear

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
newsrtvrankingi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.