Jak przerobić Hummera H2 na dorożkę? [wideo]

Jak przerobić Hummera H2 na dorożkę? [wideo]

Hummer
Hummer
Marcin Krzewicki
10.07.2010 19:00, aktualizacja: 11.03.2022 14:06

Czy ktoś z Was odważyłby się pociąć swój nowiutki samochód i zrobić z niego dorożkę? Tak też myślałem... Jednak znajdą się i tacy, którzy nie myślą...

Czy ktoś z Was odważyłby się pociąć swój nowiutki samochód i zrobić z niego dorożkę? Tak też myślałem... Jednak znajdą się i tacy, którzy nie myślą...

Znalazłem dwa, dość ciekawe i nietypowe filmy ukazujące zwariowane przeróbki wspaniałego Hummera H2. Podejrzewam, że widzieliście już sporo różnych modyfikowanych wersji tego samochodu, ale przystosowanie go do konnego zaprzęgu lub zamontowanie kół ze średniowiecznego wozu to chyba lekka przesada.

30 inch rims under a hummer h2

W tym przypadku mamy do czynienia z okaleczeniem i równocześnie oszpeceniem tego luksusowego autka. Wątpię, czy znajdzie się ktoś, komu faktycznie może spodobać się taka średniowieczna stylizacja. Może po prostu właściciel samochodu pochodzi ze wsi i nie chce się zbyt wyróżniać wsród swoich? W każdym razie takie rozwiązanie jest naprawdę kiepskie.

CTS_Futurama by artist Jeremy Dean

Może lepiej by to wyglądało, gdyby tak wyjąć silnik i zaprzęgnąć dwa konie? tak, to jest to! Wiśta wio! Zaraz, chwila, a gdzie te konie mają wlew do baku? A no tak, one na sianie jeżdżą... Z drugiej strony dwa żywe konie są lepsze niż 100 mechanicznych. To się nazywa zdrowe i ekologiczne podejście do życia.

Źródło: youtube

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)