Znalazłem dziś całkiem fajnego trailera do (chyba) ciekawego filmu. Nazywa się on The Killing Room i wprawdzie nie będzie wyświetlany w kinach, ale można będzie kupić go na DVD. Czy warto będzie sprowadzać płytę z filmem aż zza oceanu? To ocenicie sami, po obejrzeniu krótkiego filmu promującego obraz. Moim zdaniem ryzyko, że film będzie słaby jest chyba małe - trailer jest intrygujący!

bESWSlVN

Znalazłem dziś całkiem fajnego trailera do (chyba) ciekawego filmu. Nazywa się on The *Killing Room *i wprawdzie nie będzie wyświetlany w kinach, ale można będzie kupić go na DVD. Czy warto będzie sprowadzać płytę z filmem aż zza oceanu? To ocenicie sami, po obejrzeniu krótkiego filmu promującego obraz. Moim zdaniem ryzyko, że film będzie słaby jest chyba małe - trailer jest intrygujący!

Po pierwszym obejrzeniu na myśl przyszły mi dwa filmy: Piła i niemiecki Das Experiment. Film opowiada historię 4 ludzi, którzy zgłosili się na normalny jak im się wydawało eksperyment psychologiczny. Jak się szybko okazało, jest to doświadczenie robione na zamówienie amerykańskiego rządu i jest uwieńczeniem dwudziestu lat badań. Oczywiście, jak można się spodziewać po kilkunastu minutach wstępu zaczyna się rzeź, zarówno fizyczna jak i mentalna...

The Killing Room (2009) - OFFICIAL TRAILER

Trailer wydaje się bardzo ciekawy: jest mroczno, surowo i bardzo zagadkowo. Moim zdaniem warto będzie potrudzić się, aby zdobyć ten film. To coś co powinno zadowolić nawet najbardziej wyrafinowanego konesera thrillerów... Reżyserem jest Jonathan Liebesman, który ma na koncie między innymi Teksańską masakrę piłą mechaniczną: Początek. To wprawdzie niezbyt zachęcająca wiadomość, ale wydaje mi się, że *The Killing Room *jest produkcją o wiele bardziej dojrzałą - a Wy jak uważacie?

bESWSlVP

Źródło: firstshowing.net

Komentarze (0)
bESWSlWL