Jak zostać "producentem" konsoli Xbox 360? [wideo]

Jak zostać "producentem" konsoli Xbox 360? [wideo]

xbox 360
xbox 360
Marcin Krzewicki
11.10.2010 18:03

Niedawno Ben Heck na własnym blogu przedstawił nową wersje przenośnego Xboxa 360 w wersji slim. Czy na takich domowych przeróbkach da się zarobić?

Niedawno Ben Heck na własnym blogu przedstawił nową wersje przenośnego Xboxa 360 w wersji slim. Czy na takich domowych przeróbkach da się zarobić?

Model ten nie jest pierwszą modyfikacją Bena. Już wcześniej zmajstrował on inną wersję przenośnego Xboxa 360, ale dopiero teraz przedstawił światu nową wersję slim. Wersja ta jest znacznie cichsza od poprzedniej modyfikacji. Nawet udało się nieco zmniejszyć rozmiary konsoli.

Do przeróbki wykorzystano między innymi obudowę od notebooka, a w tym matrycę LCD o przekątnej 17 cali. Ben pomyślał nawet o dodatkowych drobiazgach, które mogłyby upiększyć jego dzieło, dlatego też obok maskownicy wentylatora znajdują się dotykowe przyciski umożliwiające włączenie czy restart konsoli.

Ben wpadł na sprytny pomysł, ponieważ pod koniec nagranego wideo poleca stronę, na której można przeczytać o elementach niezbędnych do wykonania identycznej modyfikacji. Podejrzewam, że część osób, która zdecydują się na przemianę własnej konsoli, może zlecić ową tę pracę autorowi wynalazku. Kto zresztą powiedział, że zabawek Microsoftu czy Sony nie da się poprawić?

Xbox 360 Slim Portable Demo

Źródło: technabob

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)