Jake Gyllenhaal z nowym scenarzystą

Piotr Guszkowski

10.06.2008 11:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tym, że Jake Gyllenhaal wystąpi w niezatytułowanym jeszcze projekcie Douga Limana (Jumper, Tożsamość Bourne?a) wiadomo już od niespełna roku. Prace na planie thrillera science-fiction wciąż jednak nie ruszyły. Pojawiły się problemy ze scenariuszem filmu, który miał być gotowy już wówczas, gdy aktor podpisywał kontrakt?

O tym, że Jake Gyllenhaal wystąpi w niezatytułowanym jeszcze projekcie Douga Limana (Jumper,* Tożsamość Bourne?a*) wiadomo już od niespełna roku. Prace na planie thrillera science-fiction wciąż jednak nie ruszyły. Pojawiły się problemy ze scenariuszem filmu, który miał być gotowy już wówczas, gdy aktor podpisywał kontrakt?

Przypomnijmy, że film opowie o wyprawie na Księżyc, która została zrealizowana za prywatne pieniądze i walce o kolonizację ziemskiego satelity. Scenariusz napisali Liman i John Hamburg (Zoolander,* Poznaj mojego tatę*), ale nie spodobał się przedstawicielom wytwórni DreamWorks, więc poprawki miał wprowadzić Mark Bowden (Helikopter w ogniu). Także ta wersja nie zadowoliła jednak producentów.

Teraz za scenariusz bierze się Dan Mazeau, który niedawno wymieniany był jako potencjalny scenarzysta kinowej wersji Jonny?ego Questa. Czy to już koniec zabawy?

Źródło: Hollywood Reporter

Foto: Warner Bros.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)