Jamie Foxx szuka sprawiedliwości u Franka Darabonta

Jamie Foxx szuka sprawiedliwości u Franka Darabonta10.10.2008 11:00
Jamie Foxx szuka sprawiedliwości u Franka Darabonta
Piotr Guszkowski

Jamie Foxx finalizuje rozmowy na temat dołączenia do Gerarda Butlera w obsadzie thrillera psychologicznego zatytułowanego Law Abiding Citizen. Za kamerą pojawi się Frank Darabont, dla którego będzie to kolejny film, po Skazanych na Shawshank oraz Zielonej mili, podejmujący tematykę związaną z więziennictwem.

finalizuje rozmowy na temat dołączenia do Gerarda Butlera w obsadzie thrillera psychologicznego zatytułowanego Law Abiding Citizen. Za kamerą pojawi się Frank Darabont, dla którego będzie to kolejny film, po Skazanych na Shawshank oraz Zielonej mili, podejmujący tematykę związaną z więziennictwem.

Scenariusz Law Abiding Citizen, napisany wspólnie przez Kurta Wimmera i Darabonta, opowiada historię strażnika więziennego (Foxx) - ofiary systemu prawnego kariery - który po tym, jak jeden z morderców jego żony i córki, dzięki umowom światka przestępczego z prokuraturą, trafia na wolność.

Sfrustrowany bohater postanawia samemu wymierzyć sprawiedliwość. Na jego drodze staje jednak robiący karierę asystent prokuratora generalnego (Butler).

Foto: UIP

Źródło: /Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)