Japończycy znowu zaskakują. Heart: telefon, który można zamienić w serduszko

Strona głównaJapończycy znowu zaskakują. Heart: telefon, który można zamienić w serduszko
21.01.2015 12:57
Japończycy znowu zaskakują. Heart: telefon, który można zamienić w serduszko
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Japonia to ojczyzna wielu dziwnych gadżetów. Do listy nietypowych urządzeń możemy dopisać Heart - telefon, który zmienia swój kształt.

Większe ekrany, lepsze procesory, dokładniejsze kamery, mocniejsze obudowy. Wielki wyścig smartfonowych gigantów trwa i jest… strasznie nudny. Wiadomo, o co chodzi - ma być więcej, lepiej, szybciej. Brakuje w tym odrobiny szaleństwa.

Jak dobrze, że jest Japonia.

381736838878281450

Heart to teoretycznie mało imponujący gadżet. Ba, przeżytek. Kolorowy ekran? Zapomnijcie. Bluetooth? Nie ma. Aparat? Bardzo śmieszne. To zwykła komórka. Heart kupuje się po to, żeby dzwonić.

Heart - telefon dla zakochanych

I robić tak:

381736838878478058

Kształtem Heart przypomina biszkopta. Albo miniaturową Bukę. Wystarczy jednak przesunąć obudowę niczym kostkę Rubika, by gadżet stał się telefonem w kształcie serca. Absurdalne?

381736838878609130

I dlatego tak fajne.

Telefon awaryjny

Z Heart można się śmiać, ale trudno dyskutować z tym, że to naprawdę przydatne urządzenie. Taki telefon to świetny sprzęt zapasowy. Smartfon właśnie się rozładował? Można wyciągnąć “serduszko” i w razie czego zadzwonić.

Heart to nie tylko nietypowe kształty, ale też użyteczność. Telefon zmieści się w każdej kieszeni, nie mówiąc już o kobiecych torebkach. Oryginalne i przydatne - takie powinny być gadżety! Pomysł na Heart nie jest więc tak głupi, jak mogłoby się wydawać.

Jest nawet urocza ładowarka!
Jest nawet urocza ładowarka!

Szkoda, że Heart swoją premierę będzie mieć w marcu, a nie przed walentynkami. To byłby świetny prezent dla wielu gadżetomaniaczek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)