Jeansy Samsung. Spodnie przystosowane do jednego telefonu kosztują krocie

Jeansy Samsung. Spodnie przystosowane do jednego telefonu kosztują krocie

Jeansy Samsung
Jeansy Samsung
Źródło zdjęć: © Samsung
02.11.2021 17:27, aktualizacja: 03.11.2021 07:32

Jeansy Samsung to spodnie przystosowane do najnowszych telefonów tego popularnego producenta. Wyglądają niepozornie, ale posiadają specjalną kieszeń, która z pewnością przyda się użytkownikom z "grubym portfelem". Jednak za komfort trzeba zapłacić całkiem sporo.

Po co komuś jeansy Samsung? Odpowiedź jest prosta i widać ją na pierwszy rzut oka. Chodzi o specjalną kieszeń, która posłuży do przechowania Samsunga Galaxy Z Flip3. W odróżnieniu od typowych kieszeni, które umieszcza się w jeansach, ta jest idealnie dopasowana do rozmiaru składanego smartfona Samsunga.

Liczba klientów, którzy zdecydowali się na zakup telefonu Samsung Galaxy Z Flip3, nie jest oszałamiająca. To specyficzny, drogi sprzęt, który może wyznaczać kierunek rozwoju smartfonów, ale daleko mu do stanowienia o współczesnych standardach. Liczba osób, które kupią specjalne spodnie z nim współgrające, będzie z pewnością jeszcze mniejsza.

Z Flip Pocket Denim, bo tak nazywają się specjalne spodnie Samsunga, nie będą towarem ogólnodostępnym. Na rynek trafi raptem 450 par. Sprzedawane będą w cenie 1499 dolarów, czyli około 6000 złotych. W cenie spodni otrzymamy jednak także pewien gadżet. Mianowicie będzie to Samsung Galaxy z Flip 3. Sam Smartfon kosztuje około 1000 dolarów, więc spodnie i tak nie należą do najtańszych.

Z Flip Pocket Denim - Dash by Dr Denim

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)