Jeden za wszystkich... i tak dalej [zwiastun]

Jeden za wszystkich... i tak dalej [zwiastun]28.03.2011 14:24
Jeden za wszystkich... i tak dalej [zwiastun]
Michał Nowak

Pojawił się pierwszy teaser Trzech muszkieterów Andersona i ciężko cokolwiek powiedzieć na jego temat. Nie ma tu miejsca na jakieś zachwyty, ale ręce też nie opadają w geście zażenowania. Można by powiedzieć, że szykuje się typowy letni blockbuster (gdyby premiera nie miała miejsca w październiku). Mimo wszystko, kolejne zwiastuny będą musiały pokazać coś więcej, żeby skutecznie wzbudzić nasze zainteresowanie tą produkcją.

Pojawił się pierwszy teaser *Trzech muszkieterów *Andersona i ciężko cokolwiek powiedzieć na jego temat. Nie ma tu miejsca na jakieś zachwyty, ale ręce też nie opadają w geście zażenowania. Można by powiedzieć, że szykuje się typowy letni blockbuster (gdyby premiera nie miała miejsca w październiku). Mimo wszystko, kolejne zwiastuny będą musiały pokazać coś więcej, żeby skutecznie wzbudzić nasze zainteresowanie tą produkcją.

Fabuła: Młody D’Artagnan (Logan Lerman) łączy siły z trzema zatwardziałymi Muszkieterami (Matthew MacFadyen, Luke Evans i Ray Stevenson), aby powstrzymać złego Richlieu (Christoph Waltz) oraz wyjść na spotkanie Księciu Buckingham i pewnej perfidnej damie (Orlando Bloom i Milla Jovovich).

Trzech muszkieterów reżyseruje Paul WS Anderson (Mortal Kombat, Resident Evil, AVP). W filmie wystąpią Matthew Macfadyen, Ray Stevenson, Luke Evans, Christoph Waltz, Milla Jovovich, Juno Temple, Orlando Bloom, Mads Mikkelsen i James Corden. Premiera w Polsce i na świecie 14 października 2011.

Foto: /Film

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)