Jedi czy Sith - dla każdego znajdą się gadżety [wideo]

Jedi czy Sith - dla każdego znajdą się gadżety [wideo]
Grzegorz Nowak

09.06.2011 11:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier MMORPG - Star Wars: The Old Republic - zbliża się wielkimi krokami. Razer na tę okazję przygotował specjalny zestaw dla prawdziwego gracza.

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier MMORPG - Star Wars: The Old Republic - zbliża się wielkimi krokami. Razer na tę okazję przygotował specjalny zestaw dla prawdziwego gracza.

Jeżeli jesteście fanami Gwiezdnych wojen, z pewnością graliście w kultową już dziś grę Star Wars: Knights of the Old Republic. Teraz wszyscy wyczekują premiery nowego MMORPG, wobec którego oczekiwania są naprawdę wielkie. Tymczasem machina marketingowa się rozkręca i na targach E3 został zaprezentowany zestaw przeznaczony specjalnie do tej gry - myszka, klawiatura i słuchawki firmy Razer.

Obraz

Dedykowana klawiatura robi spore wrażenie. Oprócz wyglądu nawiązującego do uniwersum Gwiezdnych wojen ma wielodotykowy trackpad z ekranem LCD umieszczonym tuż pod nim. Ma on nie tylko wyświetlać różne informacje w czasie gry, ale również można go zaprogramować, żeby łatwiej odpalać zdolności bohatera w czasie gry.

Obraz

Klawiatura ma również 10 programowanych przycisków LCD umieszczonych nad wspomnianym trackpadem. Można je dowolnie zaprogramować i ustawić wybrane grafiki. Na brzegu klawiatury biegnie podświetlany pasek, którego kolor również można zmieniać. Klawisze są podświetlane i, co ciekawe, jeśli wyłączyć całe oświetlenie, jedyne napisy, jakie pozostaną na klawiaturze, to wydrukowane słowa i litery z alfabetu Aurebesh.

Obraz

W skład zestawu wchodzą również myszka i słuchawki. Pierwsza z nich to po prostu dostosowana do nowej estetyki Razor Naga MMO z 12 programowalnymi przyciskami. Słuchawki nie wyróżniają się niczym specjalnym, poza dziwacznym, sześciokątnym kształtem. Oba gadżety występują w dwóch wersjach - z emblematami Sithów lub Jedi.

Obraz

Prawdziwy fan będzie musiał jednak sporo zapłacić za przyjemność grania na takim sprzęcie. Klawiatura ma kosztować 200 dolarów, a słuchawki z myszką - 130 dolarów. Zestaw trafi do sprzedaży na równi z grą Star Wars: the Old Republic.

Razer Star Wars: The Old Republic Gaming Keyboard

Źródło: technabob.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)