Jesteś eksperymentem! Tajemniczy viral The Box.

Jesteś eksperymentem! Tajemniczy viral The Box.30.10.2009 16:51
Jesteś eksperymentem! Tajemniczy viral The Box.
Paweł Kański

Kilka miesięcy temu Gosia pisała zajawkę o bardzo dobrze zapowiadającym się thrillerze The Box. Film wygląda ciekawie, gra w nim Cameron Diaz (na trailerze jest bardzo sztuczna) a za reżyserię odpowiada Richard Kelly, czyli ten sam facet który zrobił kultowy obraz Donnie Darko. W zasadzie to nie wracałbym do tego tematu, ale Warner Bros ruszył z intrygującą kampanią reklamową. W sieci działa strona You Are The Experiment, a na niej znalazły się trzy bardzo dziwne i niepokojące  filmy...

Kilka miesięcy temu Gosia pisała zajawkę o bardzo dobrze zapowiadającym się thrillerze* The Box*. Film wygląda ciekawie, gra w nim Cameron Diaz (na trailerze jest bardzo sztuczna) a za reżyserię odpowiada Richard Kelly, czyli ten sam facet który zrobił kultowy obraz Donnie Darko. W zasadzie to nie wracałbym do tego tematu, ale Warner Bros ruszył z intrygującą kampanią reklamową. W sieci działa strona You Are The Experiment, a na niej znalazły się trzy bardzo dziwne i niepokojące  filmy...

Zanim jednak opowiem o filmach przypomnę o co chodzi w The Box. Norma i Arthur są młodym i szczęśliwym małżeństwem. Pewnego ranka, Norma znajduje na progu wspólnego domu zwykłe kartonowe pudełko, a w nim urządzenie z wielkim, czerwonym przyciskiem. Wkrótce Arthur traci pracę w NASA, a rodzina popada w kłopoty finansowe. Dziwnym zbiegiem okoliczności za jakiś czas przychodzi do małżeństwa pewien tajemniczy, oszpecony człowiek. Opowiada trochę o pudełku i przycisku, a para dostaje ciekawą propozycję. Mogą dostać w prezencie milion dolarów pod jednym warunkiem. Nacisną czerwony guzik, a to oznacza, że gdzieś na ziemi umrze z ich winy człowiek. Jak postąpią, co wybiorą? Tego dowiemy się z filmu, a teraz poczytajcie o dziwnych filmach jakie można znaleźć w sieci.

The Box - Official Trailer

Amerykańska kampania reklamowa filmu opatrzona jest hasłem: You Are The Experiment. Gdy wejdziemy na stronę o takiej nazwie mamy okazję obejrzeć trzy dziwne filmy. Wszystkie dotyczą NASA oraz marsjańskiego programu Viking, w ramach którego dwie amerykańskie sondy udały się na Marsa. Pierwszy z nich wydaje się zupełnie normalny, w drugim jest jeden dziwny szczegół (osmalona dziura w dachu) a trzeci jest naprawdę niepokojący... Obejrzyjcie je sami!

No i jak wrażenia? Daliście się zaciekawić, czy raczej Was to wszystko śmieszy? Ja jestem bardzo ciekaw o co w tym wszystkim chodzi!

Źródło: firstshowing.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)