Jeszcze ładniejszy Fallout 3 (PC) - HD Texture Pack Patch do ściągnięcia!

Jeszcze ładniejszy Fallout 3 (PC) - HD Texture Pack Patch do ściągnięcia!

Jeszcze ładniejszy Fallout 3 (PC) - HD Texture Pack Patch do ściągnięcia!
Igor Chrustek
09.12.2008 21:11

Nowina skierowana głównie do tych, którzy posiadają naprawdę dobrej klasy komputer. Jeśli postapokaliptyczny świat w wersji 1.0 to wciąż za mało dla Was, to powinniście zassać kolejną łatkę dla Fallouta 3. Ważący prawie 400 megabajtów plik zawiera zestaw wszystkich tekstur w rozdzielczości Full HD. Wystarczy sobie wyobrazić, jak prezentuje się gra po zainstalowaniu patcha.

Nowina skierowana głównie do tych, którzy posiadają naprawdę dobrej klasy komputer. Jeśli postapokaliptyczny świat w wersji* 1.0* to wciąż za mało dla Was, to powinniście zassać kolejną łatkę dla Fallouta 3. Ważący prawie 400 megabajtów plik zawiera zestaw wszystkich tekstur w rozdzielczości Full HD. Wystarczy sobie wyobrazić, jak prezentuje się gra po zainstalowaniu *patcha. *

Jeśli jesteście zainteresowani zassaniem HD Texture Pack powinniście udać się pod ten adres. Po weryfikacji wiekowej otwiera się okno, z którego krótka droga do zassania nowego makijażu dla gry Bethesdy.

Sam jestem ciekaw, jak prezentuje się gra w takiej ultra jakości. Niecierpliwie czekam na relację tych, których komputery poradziły sobie z taką rozdzielczością.

UPDATE: na stronie PCGH Hardware znajdziecie porównanie graficzne przed i po zainstalowaniu łatki. Ponadto dowiecie się, jak skutecznie zaimplementować patcha do gry.

Źródło: BigDownload

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)