Jeszcze Mickey Rourke ? zobacz zwiastuny Killshot

Jeszcze Mickey Rourke ? zobacz zwiastuny Killshot13.01.2009 11:00
Jeszcze Mickey Rourke ? zobacz zwiastuny Killshot
Michał Matuszewski

Parę dni temu, prezentując plakaty filmu Killshot narzekałem, że za dużo zrobiło się Mickey'ego Rourke'a. Rzeczywiście jego wielki powrót jest bardzo medialny, ale tak naprawdę to niezmiernie się cieszę. Dziś prezentuję dwa zwiastuny Killshot - thrillera, który nawet pomijając Rourke'a, prezentuje się interesująco. Jego twórcą jest zdolny reżyser Zakochanego Szekspira.

Parę dni temu, prezentując plakaty filmu *Killshot *narzekałem, że za dużo zrobiło się Mickey'ego Rourke'a. Rzeczywiście jego wielki powrót jest bardzo medialny, ale tak naprawdę to niezmiernie się cieszę. Dziś prezentuję dwa zwiastuny *Killshot *- thrillera, który nawet pomijając Rourke'a, prezentuje się interesująco. Jego twórcą jest zdolny reżyser Zakochanego Szekspira.

Film, jak pisałem ostatnio, powstawał od 2005 roku. Jest to historia małżeństwa objętego programem ochrony świadków, które staje się celem dwójki zabójców.

Pierwszy zwiastun zapowiada solidne kino - chociaż nie jestem wielkim fanem kameralnych thrillerów zbudowanych na podstawie bajki o trzech świnkach (świnki tworzą z domu fortece, a zły wilk chce je wykurzyć), to dam filmowi szansę. Jako zły wilk oczywiście Mickey Rourke.

Drugi zwiastun, nowszy, jest jednak dużo bardziej chaotyczny.

Amerykańska premiera *Killshot *już 23 stycznia.

Mickey! Gratulujemy Złotych Globów!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)