Jeszcze raz Jestem Na Tak

Jeszcze raz Jestem Na Tak

Jeszcze raz Jestem Na Tak
Ireneusz Podsobiński
07.10.2008 10:00

W sieci ukazał się kolejny zwiastun komedii Jestem na tak z Jimem Carreyem w roli głównej. Nie powinno się oceniać dnia przed zachodem słońca, ale bardzo liczę na to, że ten film będzie powrotem komika do dobrej formy. Podobnie jak poprzedni zwiastun, tak i ten jest zabawny i dobrze rokuje na przyszłość. Oby nie był to kolejny zlepek najlepszych scen, jak to często ma się sprawa z trailerami.

W sieci ukazał się kolejny zwiastun komedii *Jestem na tak *z Jimem Carreyem w roli głównej. Nie powinno się oceniać dnia przed zachodem słońca, ale bardzo liczę na to, że ten film będzie powrotem komika do dobrej formy. Podobnie jak poprzedni zwiastun, tak i ten jest zabawny i dobrze rokuje na przyszłość. Oby nie był to kolejny zlepek najlepszych scen, jak to często ma się sprawa z trailerami.

Jestem na tak przedstawia historię Carla Allena, który w ramach programu samopomocy postanawia przez cały rok odpowiadać na wszystkie pytania ?tak?. W filmie obok Jima Carreya zobaczymy Zooey Deschanel, Danny'ego Mastersona, Bradleya Coopera i Sashę Alexander. Polska premiera nastąpi 6 lutego 2009.

Foto: Warner Bros.

Źródło: Cinema Blend

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)