John Travolta obchodzi 65 urodziny. W salonie ma rękaw lotniczy

Strona głównaJohn Travolta obchodzi 65 urodziny. W salonie ma rękaw lotniczy
19.02.2019 13:43
John Travolta obchodzi 65 urodziny. W salonie ma rękaw lotniczy
Źródło zdjęć: © Youtube

18 lutego John Travolta obchodzi 65 urodziny. Aktor znany między innymi z genialnej produkcji "Pulp Fiction" mieszka w wyjątkowym luksusie. W domu parkuje samolotem, nie autem.

John Travolta wstaje z fotela, robi kilka kroków i jest na pokładzie Boeinga 707. Wraz z żoną, Kelly Preston, byli jednymi z pierwszych nabywców rezydencji w Jumbolair Aviation Estates. To osiedle posiadające własne lotnisko. Jako, że Travolta jest zafascynowany lotnictwem oraz sam posiada licencję pilota, nie było lepszego miejsca.

Travolta ląduje pod własnym domem

Z jednej strony mieszkanie w domu z prywatnym lotniskiem jest genialne. Omijamy korki na lotnisko, odprawy, kolejki no i tłumy na pokładzie. Zamiast tego rzucamy pilota czy pada od konsoli i idziemy prosto z salonu do rękawa. Będąc Travoltą, który potrafi sterować samolot, nawet nie potrzebujemy pilota, więc na pas i lecimy.

John Travolta ambasadorem Quantas

Travolta był ambasadorem firmy lotniczej Qantas od 2002 roku. Trzyma Qantas Boeinga 707 na swoim podwórku przy willi na Florydzie. Współprace z Qantas nawiązał tuż po tym, jak odebrał licencję pilota. Poleciał wtedy do Sydney Boeingiem 707 właśnie tej firmy.

Travolta ma łącznie pięć samolotów na swojej posesji

Travolta posiada certyfikaty do latania wieloma samolotami różnych rozmiarów. Wśród nich Gulfstream II, Eclipse 500, Boeing 707. Dzięki partnerstwu z firmą lotniczą Qantas, Travolta ukończył także szkolenie na samolotach Boeing 747-400 jako główny pilot.

Travolta wziął udział w wielu misjach charytatywnych, latając swoim Boeingiem 707. W 2005 roku, kiedy huragan zniszczył Nowy Orlean, Travolta przyleciał z pełnym ładunkiem żywności i środków medycznych. W 2010 roku poleciał na Haiti z podobną misją, tuż po trzęsieniu ziemi.

Udostępnij:
Komentarze (2)