Johnny Depp jako Człowiek-Zagadka w kontynuacji Mrocznego rycerza?

Johnny Depp jako Człowiek-Zagadka w kontynuacji Mrocznego rycerza?

Piotr Guszkowski
31.07.2008 17:00

Mroczny rycerz zgodnie z oczekiwaniami dewastuje światowy box-office, a batmania udziela się wszystkim dookoła. Na fali sukcesów drugiego filmu Christophera Nolana wszyscy kombinują już, kto zagra w trzeciej odsłonie cyklu. Najbardziej interesujące wydaje się oczywiście obsadzenie ról czarnych charakterów. WENN donosi, że będą to Człowiek-Zagadka i Pingwin, których zagrają Johnny Depp i Philip Seymour Hoffman.

zgodnie z oczekiwaniami dewastuje światowy box-office, a batmania udziela się wszystkim dookoła. Na fali sukcesów drugiego filmu Christophera Nolana wszyscy kombinują już, kto zagra w trzeciej odsłonie cyklu. Najbardziej interesujące wydaje się oczywiście obsadzenie ról czarnych charakterów. WENN donosi, że będą to Człowiek-Zagadka i Pingwin, których zagrają Johnny Depp i Philip Seymour Hoffman.

Plotka ta wydaje mi się mimo wszystko mało prawdopodobna, chociaż ? z drugiej strony ? po rewelacyjne kreacji Heatha Ledgera w Mrocznym rycerzu i udanych występach hollywoodzkich gwiazd w tegorocznych filmach o superbohaterach (Iron Man,* The Incredible Hulk*, Hancock) nic nie jest niemożliwe.

Jednak jakiś czas temu scenarzysta David Goyer zapowiedział, że w trzecim filmie kinowym zobaczymy przeciwników Batmana znanych wyłącznie z komiksów. Zarówno Pingwin, jak i Człowiek-Zagadka pojawili się już na dużym ekranie. Czekamy na pewniejsze informacje.

Źródło: WENNMovieWeb

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)