Już są! Nareszcie! Oficjalne bany od Sony!

Już są! Nareszcie! Oficjalne bany od Sony!

Już są! Nareszcie! Oficjalne bany od Sony!
Mateusz Gajewski
17.02.2011 18:20

Można się tego było spodziewać. Prędzej czy później Sony musiało z tym coś zrobić. Hakerzy, którzy zdecydowali się na przeróbkę swojej konsoli PS3 i podłączenie do PlayStation Network, dostali nauczkę. Jeśli przy próbie zalogowania do PSN otrzymacie kod błędu 8002A227, oznacza to, że zostaliście "wytypowani".

Można się tego było spodziewać. Prędzej czy później Sony musiało z tym coś zrobić. Hakerzy, którzy zdecydowali się na przeróbkę swojej konsoli PS3 i podłączenie do PlayStation Network, dostali nauczkę. Jeśli przy próbie zalogowania do PSN otrzymacie kod błędu* 8002A227*, oznacza to, że zostaliście "wytypowani".

Nie wiadomo dokładnie, za co te bany - czy za sam jailbreak, czy może za próbę podłączenia się do PlayStation Network w celu szpilania w pirackie gry. Faktem jest jednak to, że konta zostały zbanowane. Wygląda na to, że w przeciwieństwie do Microsoftu nie są banowane same konsole, ale właśnie konkretne konta PSN.

Sprawa jest dość świeża i nie mamy wielu wiadomości, nie wspominając już o oficjalnym stanowisku Sony. Ja w mam to wszystko w nosie - moja biblioteka gier, niestety, nie jest wprost proporcjonalna do ilości wolnego czasu, więc znając życie, sam jailbreak na nic by mi się nie zdał. Po co to komu?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)