Kajako-rower - środek komunikacji wodno-lądowej

Kajako-rower - środek komunikacji wodno-lądowej18.09.2008 23:33
Katarzyna Kieś

The Bike-Yak

[/url]

Jeśli globalne ocieplenie będzie postępować, stopnieją lodowce i podniesie się poziom mórz. Kiedy podniesie się poziom wód, część lądów zostanie zatopiona. Trzeba będzie budować więcej mostów i innych budowli, które umożliwią swobodne przemieszczanie się (bo mobilności naszego gatunku na pewno nie ograniczy więcej wody wokół; a i do pracy trzeba będzie jakoś dojeżdżać - a może raczej dopływać?...).

Są tacy, którzy myślą przyszłościowo; i dlatego macie okazję obejrzeć, jaki środek transportu będzie najlepszy, jeśli kataklizm, o którym mowa powyżej, rzeczywiście się zdarzy.

A jeśli się nie zdarzy? To może na bazie konstrukcji kajako-roweru powstanie nowa odmiana turytyki: wodno - lądowe zwiedzanie świata?

Konstruktorzy tego przedziwnego pojazdu przyszłości działają w myśl zasady: albo innowacje, albo śmierć. Czyli albo poruszanie się rowero-kajakiem, albo perspektywa zostania topielcem.

Nie wiadomo tylko, czy rowero-kajak rzeczywiście da radę unosić się na powierzchni wody... (Bynajmniej nie udokumentowano tego na filmie.)

Źródło: makezine

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)