Kamera przyczepiona do kobiecych pośladków w służbie nauki [wideo]

Być może „w służbie nauki” to w tym przypadku lekkie nadużycie, bo eksperyment przeprowadzony przez dwie atrakcyjne Amerykanki trudno nazwać wiarygodnym. Dlaczego? Powodem jest sposób zamontowania kamery.

Kamera przyczepiona do kobiecych pośladków w służbie nauki [wideo]
Marek Maruszczak

18.02.2011 22:00

Być może „w służbie nauki” to w tym przypadku lekkie nadużycie, bo eksperyment przeprowadzony przez dwie atrakcyjne Amerykanki trudno nazwać wiarygodnym. Dlaczego? Powodem jest sposób zamontowania kamery.

Dwie młode, ładne dziewczyny chciały przekonać się, czy mężczyźni oglądają się za kobiecymi pupami tak często, jak zwykło się uważać. W tym celu jedna z nich zamontowała sobie kamerę w miejscu, które według założeń badania powinno znaleźć się w centrum męskiej uwagi.

Jak wykazał eksperyment, mężczyźni rzeczywiście gapią się na kobiece pośladki. Kobiety również to robią. Nic dziwnego: każdy patrzyłby na cztery litery, z których wystaje obiektyw kamery.

Właśnie z powodu wyraźnie widocznej kamery eksperyment trudno uznać za przesądzający o czymkolwiek. Inna sprawa, że badanie takich oczywistych zjawisk jest niepotrzebne.

Źródło: Geekologie

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.