Kamery SD z obiektywami 33 mm i zoomem 78x!

Blomedia poleca

13.01.2011 07:50, aktual.: 14.01.2022 14:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dobre SD może być czasem lepsze niż HD, szczególnie jeśli mieści się w kieszeni, ma obiektyw 33 mm i zbliżenie optyczne 78x! Oto trzy nowe kamery Panasonica.

Dobre SD może być czasem lepsze niż HD, szczególnie jeśli mieści się w kieszeni, ma obiektyw 33 mm i zbliżenie optyczne 78x! Oto trzy nowe kamery Panasonica.

Pomimo małych rozmiarów nowe kamery wyposażone są w wiele funkcji, w tym udoskonalony zoom optyczny 78x oraz tryb Active z zaawansowanym optycznym stabilizatorem obrazu, eliminującym rozmazania i zapewniającym czysty obraz nawet podczas przybliżania lub nagrywania w ruchu
  • pisze producent, wyróżniając szerokokątne obiektywy 33 mm i funkcje AF/AE Tracking śledzący wybrany obiekt. Mnie podoba się też zapis na kartach pamięci lub wbudowanych dyskach. Dla konkretnego modelu wygląda to tak:

Kamera z dyskiem twardym - SDR-H100

SDR-H100 umożliwia nagrywanie dużej ilości materiału na dysku twardym oraz na kartach pamięci SDXC, SDHC lub SD. Wbudowany dysk 80 GB pozwala na zapisanie ok. 74,5 godz. w trybie LP, natomiast karta SDXC 64 GB (sprzedawana oddzielnie) gwarantuje zapis ok. 60,5 godz. w tym samym trybie.

Dzięki temu H100 nadaje się znakomicie do nagrywania długich imprez oraz do użycia podczas dłuższych wycieczek. Model ten zapewnia również wyjątkową niezawodność i ochronę danych. Karty pamięci SDXC/SDHC/SD nie wymagają napędu mechanicznego. Z kolei funkcja Anti-Shock Shield (tarcza przeciwwstrząsowa) zapewnia ochronę wbudowanego dysku twardego przed uderzeniami.

SDR-H100 umożliwia bardzo proste kopiowanie nagrań z karty pamięci lub dysku twardego na płytę DVD. Wystarczy tylko połączyć kamerę do nagrywarki DVD (opcja). Nie jest wymagane podłączenie do komputera, a utworzone w ten sposób płyty mogą być bez problemu odtwarzane na odtwarzaczach DVD.

Kamera z podwójną pamięcią - SDR-T70

SDR-T70 to kamera, która zapisuje nagrania we wbudowanej pamięci albo na opcjonalnej karcie SDXC, SDHC lub SD. Wbudowana pamięć 4 GB umożliwia zapisanie ok. 3 godz. 20 min filmu w trybie LP. Karta SDXC 64 GB pozwala na zwiększenie pojemności pamięci do ok. 60,5 godz. filmu w tym samym trybie.

Model ten jest także wyposażony w funkcję przełączania pamięci, która automatycznie przełącza zapis na kartę SDXC/SDHC/SD po zapełnieniu pamięci wbudowanej, zapewniając tym samym nieprzerwane nagrywanie. Oznacza to, że w przypadku użycia np. karty SDXC 64 GB łączna pamięć (wbudowana i na karcie) wynosi 68 GB.

Kamera SDR-T70 jest mniejsza niż model z dyskiem twardym i zajmuje mniej miejsca w bagażu podróżnym, a przy tym jest bardzo odporna na uderzenia, dzięki czemu znakomicie nadaje się do zabrania na dłuższą wycieczkę.

Kamera z kartą SD - SDR-S70

Mała kamera SDR-S70 nadaje się znakomicie do codziennego użytku dzięki wykorzystaniu karty SDXC, SDHC lub SD w charakterze nośnika zapisu. Dodatkowo ten wszechstronny i łatwo przenośny model jest wyjątkowo odporny na uderzenia, dzięki czemu może być używany w różnych okolicznościach.

Nagrania z karty SDXC/SDHC/SD są kompatybilne z funkcją przeglądarki obrazów w telewizorach Panasonic VIERA*, co oznacza, że mogą być wyświetlane na dużym ekranie po prostu po włożeniu karty do odpowiedniego gniazda w telewizorze.

Źródło: TechSfera

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)