Kanały Canal+ odkodowany na 4 dni

Kanały Canal+ odkodowany na 4 dni12.11.2010 08:00
Canal+
Canal+
Szymon Adamus

Jeśli macie ochotę przetestować filmowe kanały Canal+, to w dniach 18-21 listopada będziecie to mogli zrobić za darmo. Nadawca zdejmuje w tym czasie kodowanie.

Jeśli macie ochotę przetestować filmowe kanały Canal+, to w dniach 18-21 listopada będziecie to mogli zrobić za darmo. Nadawca zdejmuje w tym czasie kodowanie.

[cytat]W ciągu czterech dni filmowe i sportowe kanały premium: CANAL+, CANAL+ Film (także w wersji HD) oraz CANAL+ Sport (również w wersji HD), CANAL+ Sport2 i CANAL+ GOL będą mogli oglądać widzowie CYFRY+ i sieci kablowych, którzy na co dzień nie mają dostępu do kodowanych programów stacji.[/cytat]

Na stronie nadawcy czytamy też, że w ciągu czterech dni na kanałach Canal+ pojawią się: 93 filmy, 13 dokumentów, 9 magazynów filmowych, 5 filmów krótkometrażowych, 28 premierowych relacji sportowych i 10 magazynów sportowych. Wśród co ciekawszych propozycji znalazły się filmy: "Wrogowie publiczni", "Gamer", "Lektor", Galerianki", a także seriale: "Mafia kłamstwa II", "South Park XIV" czy "Rockefeller Plaza 30 IV".

Fani sportu obejrzą chociażby transmisje piłkarskie z takich hitów lig zagranicznych, jak Arsenal Londyn – Tottenham Hotspur, AC Milan – ACF Fiorentina czy RC Lens – Olympique Lyon. Będzie też polska Ekstraklasa i mecze NBA.

[cytat]Obecnie widzowie mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert promocyjnych CYFRY+, w tym pakiet kanałów premium CANAL+ i HBO za 25,90 zł przez 8 miesięcy[/cytat]

  • dodaje nadawca w oficjalnej informacji prasowej.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)