Kanye West wypuszcza Donda Stem Player. Pozwoli dostosować utwory z nadchodzącej płyty

Kanye West wypuszcza Donda Stem Player. Pozwoli dostosować utwory z nadchodzącej płyty

Kanye West wypuszcza Donda Stem Player. Pozwoli dostosować utwory z nadchodzącej płyty
Źródło zdjęć: © Getty Images / Kevin Mazur
Konrad Siwik
26.08.2021 11:54, aktualizacja: 26.08.2021 12:56

Kanye West uaktualnił swój sklep internetowy, wprowadzając nowy produkt o nazwie "Donda Stem Player". Fizyczny egzemplarz kosztuje 200 dolarów i zostanie wydany wraz z płytą Donda, w nieznanym jeszcze terminie.

Kanye West wypuścił na rynek coś, co nazywa się Donda Stem Player – zauważa portal Pitchfork. Zgodnie z informacjami dostępnymi na jego stronie internetowej, Stem Player, który kosztuje 200 dolarów, pozwala użytkownikom "dostosować dowolny utwór", co oznacza, że może on "kontrolować wokal, perkusję, bas i sample", a także "izolować części", "dodawać efekty" lub "dzielić dowolny utwór na tzw. stemy (wyodrębniać grupy ścieżek zgrane do jednego pliku)".

Inne funkcje obejmują wbudowany głośnik (Bluetooth i 3,5 mm jack audio są również zainstalowane), konfigurowalne kolory oraz możliwość zapisywania i udostępniania miksów. Prace nad Stem Playerem trwały od co najmniej 2019 roku. Wtedy West po raz pierwszy wspomniał o urządzeniu podczas wywiadu z Zane Lowe. Obrazy i szczegóły dotyczące Stem Playera wyciekły również na początku tego roku.

Donda Stem Player najpewniej będzie dostarczany z nowym albumem Westa Donda. Płyta, która będzie następcą Jesus Is King z 2019 roku, miała proponowane daty wydania 23 lipca i 6 sierpnia. Dziś wieczorem (26 sierpnia) Kanye zaprezentuje album Donda na Soldier Field w Chicago, gdzie odbędzie się trzecia publiczna impreza odsłuchowa po dwóch w Atlancie.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)