Kapitan Tsubasa powrócił. TVP Sport dodaje kultowe anime do ramówki

Kapitan Tsubasa powrócił. TVP Sport dodaje kultowe anime do ramówki

Kapitan Tsubasa powrócił. TVP Sport dodaje kultowe anime do ramówki
Adam Bednarek
19.03.2020 13:09

Piłkarski bohater na trudne czasy. Prawdziwe futbolowe rozgrywki zostały wstrzymane, więc możemy przypomnieć sobie, jak radziła sobie drużyna FC Nankatsu.

Kapitan Tsubasa to kultowa animacja, którą pamiętają zapewne nie tylko sympatycy piłki nożnej. Bajka stworzona przez Yōichiego Takahashiego wróciła dziś na antenę TVP Sport. Wcześniej można było ją oglądać w 2018 roku, no i oczywiście w latach 90.

Anime będzie lecieć codziennie między godziną 8:00 a 10:00 rano.

Ruch TVP Sport na pewno należy pochwalić. W końcu młodzież zostaje w domach, a Kapitan Tsubasa to prawdziwa legenda. Wprawdzie nie wiem, czy bawi tak samo jak mnie, kiedy byłem mały - a wolę nie rujnować sobie wspomnień - ale to może być dobry sposób na spędzenie czasu przez młodszych widzów.

Kapitan Tsubasa to sprytny pomysł na wypełnienie ramówki. Sportowe stacje mają teraz problem, bo większość dyscyplin ma przerwę. Nawet publicystyka w końcu się wyczerpie, bo ileż można mówić o tym, że koronawirus dotknął też sport. Przywrócenie kultowych bajek czy legendarnych meczów to deska ratunku.

Na dodatek całkiem sympatyczna - sam ostatnio oglądam skróty meczów ligi angielskiej, które puszcza wieczorem Canal+ Sport. Dobrze więc, że telewizje znajdują coś dla kibiców - i tych starszych, i tych młodszych.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)