Karta muzyczna w pamięci flash

Karta muzyczna w pamięci flash

Arkadiusz Gabrysiak
22.10.2008 05:30, aktualizacja: 15.03.2022 10:43

Instalowanie i polepszanie jakości dźwięku w komputerach jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. Wszystko to za sprawą nowej karty dźwiękowej od Creative Labs.

Instalowanie i polepszanie jakości dźwięku w komputerach jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. Wszystko to za sprawą nowej karty dźwiękowej od Creative Labs.

Karta dźwiękowa w technologii X-Fi, została zamknięta w małym przenośnym dysku flash. Jej nazwa to X-Fi Go!. Ponadto, oprócz karty dźwiękowej, dostajemy tradycyjnego pendrive'a o pojemności 1GB.

Instalacja Sound Blastera X-Fi Go! jest banalnie prosta - wystarczy włożyć pendrive'a do portu USB i już możemy cieszyć się technologią kart Sound Blaster podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania. Nie potrzeba instalować żadnych sterowników - prawdziwe "plug&play". Rozwiązanie to wydaje się być szczególnie przydatne dla właścicieli notebooków, których zintegrowane karty dźwiękowe często nie spełniają naszych wymagań jakościowych.

X-Fi Go! można stosować także w komputerach stacjonarnych, gdy nie chce nam się rozkręcać obudowy, aby wymienić kartę dźwiękową.

Na X-Fi Go! znajdziemy także 2 gniazda mini jack: na słuchawk bądź głośniki i na mikrofon. A wszystko to zamknięte w małym dysku flash, który dodatkowo może służyc jako tradycyjny gadżet do przenoszenia plików. Urządzenie jest do nabycia w sklepie producenta za 49,99$.

Źródło: The Gadget Blog

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)