Kate Winslet i Leonardo DiCaprio znowu razem ? zobacz fragmenty Drogi do szczęścia

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio znowu razem ? zobacz fragmenty Drogi do szczęścia

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio znowu razem ? zobacz fragmenty Drogi do szczęścia
Michał Matuszewski
05.12.2008 13:00

Droga do szczęścia, to jeden z filmów na które czekam z niecierpliwością. Już para głównych aktorów, którzy od Titanica przeszli długą drogę i są dojrzałymi artystami, jest gwarancją jakości. Jeśli dodamy do tego nazwisko Sama Mendesa - reżysera, który swoim debiutanckim American Beauty wywołał parę lat temu prawdziwy wstrząs, mamy jednego z oscarowych faworytów.  Czekanie na premierę (w Polsce film wejdzie 30 stycznia), może umilić sześć fragmentów Drogi do szczęścia, które prezentujemy w rozwinięciu wpisu.

Droga do szczęścia, to jeden z filmów na które czekam z niecierpliwością. Już para głównych aktorów, którzy od Titanica przeszli długą drogę i są dojrzałymi artystami, jest gwarancją jakości. Jeśli dodamy do tego nazwisko Sama Mendesa - reżysera, który swoim debiutanckim* American Beauty* wywołał parę lat temu prawdziwy wstrząs, mamy jednego z oscarowych faworytów.  Czekanie na premierę (w Polsce film wejdzie 30 stycznia), może umilić sześć fragmentów Drogi do szczęścia, które prezentujemy w rozwinięciu wpisu.

Poniższe fragmenty, to głównie małżeńskie dialogi Kate i Leo w sypialni, albo w kuchni. Niewiele mówią o samym filmie, poza tym, co już wiadomo - to będzie coś dobrego.

Przypominamy opis fabuły dostarczony przez dystrybutora: Film zrealizowany na podstawie książki Richarda Yatesa. April i Frank Wheeler to młode małżeństwo mieszkające z dwójką dzieci na przedmieściach Connecticut w połowie lat 50-tych. Oboje skutecznie maskują frustrację spowodowaną niemożnością spełnienia się zarówno w związku jak i karierze zawodowej. Frank ugrzązł w dobrze płatnej, ale nudnej pracy biurowej, gospodyni domowa, April, ciągle opłakuje stojącą kiedyś przed nią szansę na zrobienie kariery aktorskiej. Nie mogąc znieść przeciętności, jaka ich otacza, decydują się wyjechać do Francji, gdzie będą w stanie rozwijać swoją wrażliwość artystyczną wolni od konsumpcyjnych wymagań kapitalistycznej Ameryki. Kiedy jednak ich związek zamienia się w nieskończone pasmo sprzeczek, zazdrości i wzajemnych oskarżeń, ich podróż oraz marzenia o samospełnieniu stają w obliczu zagrożenia.

Foto: UiP

Źródło: Cinemablend

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)