Kay Pike maluje ciało, by wyglądać jak superbohaterka

Kay Pike maluje ciało, by wyglądać jak superbohaterka
Źródło zdjęć: © © Kay Pike / [Instagram](https://www.instagram.com/kaypikefashion/)
Marcin Watemborski

04.03.2016 09:39, aktual.: 10.03.2022 09:52

Kay Pike jest międzynarodową projektantką mody oraz modelką cosplayową. Zajmuje się również prowadzeniem imprez. W wolnych chwilach maluje swoje działo by pokazać swoje interpretacje strojów superbohaterów.

Kay Pike - z czego słynie zawodowa cosplayerka?

Obecnie Kay Pike zawodowo zajmuje się projektowaniem. Jest wybuchową mieszanką różnych sztuk wizualnych i wiecznie poszukuje przygód.

Jej celem jest czerpanie z życia tego, co najlepsze. Jeśli będziecie bacznie ją obserwować – niebawem możecie zobaczyć jej prace na różnych portalach, jak Deviantart.

Fot. Kay Pike/Instagram
Fot. Kay Pike/Instagram

Głównym zadaniem Kay jako artystki estradowej jest uświetnianie swoją osobą różnych imprez tematycznych oraz pozostawienie widzów w osłupieniu, by długo o niej nie zapomnieli. Bycie cheerleaderką nauczyło jej stanowczości i uczynności oraz, co najważniejsze, nawiązywania interakcji z publicznością.

Czym jest cosplay?

To wywodzące się z Japonii hobby, polegające na przebieraniu się za bohaterów z gier, filmów czy komiksów.

Jak zarobić na cosplayu?

Bycie profesjonalną cosplayerką to nie tylko przebieranie się w śmieszne ciuszki, ale też tworzenie kreacji na naprawdę wysokim poziomie. Kolekcje strojów zaprojektowanych przez Kay Pike spotykają się z uznaniem na każdej konwencji, którą odwiedza. Ale to nie wszystko – artystka uważa, że prawdziwość jej osoby nie może objawiać się tylko przez występy sceniczne, więc nosi swoje stylizacje na co dzień.

Jej praca spotyka się z uznaniem ludzi na całym świecie. Dzięki temu, że ludzie niejednokrotnie pytali Kay, gdzie mogą kupić podobne stroje, artystka postanowiła założyć niewielką firmę, która z dnia na dzień rozrosła się i opanowała rodzimy rynek cosplayerski – Kanadę.

Fot. Kay Pike/Instagram
Fot. Kay Pike/Instagram

Kay Pike zajmuje się obecnie produkcją nie tylko kompletnych strojów, ale również ślicznych, prostych akcesoriów, ale jej znakiem rozpoznawczym są bluzy z kapturem. Artystka wciąż wyznacza nowe trendy oraz standardy w zakresie wzornictwa i jakości alternatywnej odzieży.

Dalszy rozwój artystki możecie obserwować na jej Instagramie.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)