Keep it Clean. Nowy projekt Bungie Games

Keep it Clean. Nowy projekt Bungie Games

Igor Chrustek
25.09.2008 16:54

Bungie narobiło dziś sporo szumu wokół filmiku, który udostępnili światu. Twórcy Halo zafundowali nam trailer nowego projektu, lub rozszerzenia trzeciej części przygód Master Chiefa. Sielanka gdzieś w futurystycznym mieście zostaje przerwana przez grad czegoś z kosmosu. Naszym oczom ukazuje zniszczona metropolia, po czym na ziemię spada coś (Master Chief?) i pojawia się napis:Halo 3 - prepare to drop - Bungie.

Bungie narobiło dziś sporo szumu wokół filmiku, który udostępnili światu. Twórcy Halo zafundowali nam trailer nowego projektu, lub rozszerzenia trzeciej części przygód Master Chiefa. Sielanka gdzieś w futurystycznym mieście zostaje przerwana przez grad czegoś z kosmosu. Naszym oczom ukazuje zniszczona metropolia, po czym na ziemię spada coś* (Master Chief?)* i pojawia się napis:Halo 3 - prepare to drop - Bungie.

Założę się o połowę swojego królestwa, że Bungie pracuje nad dodatkiem do Halo, by wreszcie zakończyć walkę. Kilka godzin nowego gameplay'u i fabuła warte są czekania na kolejne informacje od Bungie.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)