Kevin James próbuje być zabawny w zwiastunie komedii Paul Blart: Mall Cop

Kevin James próbuje być zabawny w zwiastunie komedii Paul Blart: Mall Cop

Kevin James próbuje być zabawny w zwiastunie komedii Paul Blart: Mall Cop
Piotr Guszkowski
03.10.2008 13:00

Kevina Jamesa powinniście znać z serialu Diabli nadali lub takich komedii, jak Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta czy Państwo młodzi: Chuck i Larry. Tym razem aktor wciela się w postać strażnika z centrum handlowego, który staje do walki z grupą przestępców przejmujących kontrolę nad jego miejscem pracy. Głupie? Obejrzyjcie zwiastun.

Kevina Jamesa powinniście znać z serialu Diabli nadali lub takich komedii, jak * Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta* czy Państwo młodzi: Chuck i Larry. Tym razem aktor wciela się w postać strażnika z centrum handlowego, który staje do walki z grupą przestępców przejmujących kontrolę nad jego miejscem pracy. Głupie? Obejrzyjcie zwiastun.

Za kamerą Paul Blart: Mall Cop stanął Steve Carr (Następny piątek,* Dr Dolittle 2*, Małolaty u taty). Film ze stajni Happy Madison, założonej przez Adama Sandlera, pojawi się w amerykańskich kinach 16 stycznia 2009, a polską premierę UIP zapowiedziało na 3 marca.

Po obejrzeniu zwiastuna produkcji ze studia Sony Pictures nie mam raczej większych nadziei: komediowej wersji Szklanej pułapki z prostolinijnymi gagami trudno będzie chyba śmiertelnie rozśmieszyć widzów.

Foto: Sony Pictures

Źródło: FirstShowing.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)