Kevin sam w domu z klocków LEGO. W domu też są pułapki. Zobacz, jak wygląda zestaw

Kevin sam w domu z klocków LEGO. W domu też są pułapki. Zobacz, jak wygląda zestaw

Kevin sam w domu z klocków LEGO. W domu też są pułapki. Zobacz, jak wygląda zestaw
Źródło zdjęć: © LEGO
Konrad Siwik
24.10.2021 12:33, aktualizacja: 06.03.2024 22:19

Już za dwa miesiące święta Bożego Narodzenia. A to oznacza nie tylko przyjście Mikołaja, ale również Kevina, który zapewne ponownie pojawi się w Polsacie. Tym razem nie musi być sam w domu, bo możesz go przygarnąć do siebie wraz z zestawem przygotowanym przez LEGO.

Dalej zastanawiasz się nad prezentem pod choinkę? Mamy coś dla ciebie. W tym tygodniu duńska firma produkująca klocki ujawniła swój największy jak dotąd zestaw Lego Ideas. Jest to kultowy dom państwa McCallisterów z filmu "Kevin sam w domu". Składa się on z 3957 części i jest wypełniony po brzegi momentami z filmu, ukrytymi odniesieniami i wieloma funkcjonującymi pułapkami.

Being Home Alone is great!... Or is it?

Zestaw jest pełen detali, które pomogą odtworzyć bitwę Kevina z mokrymi bandytami, od strychu po piwnicę. Mały łobuz może zjeżdżać po schodach na sankach, uderzyć żelazkiem Marva w twarz, przypalić łysinę Harry’ego, zjechać na linie do swojego domku na drzewie, rozbić półki, które uwalniają tarantulę Buzza, upuścić puszkę z farbą i nie tylko.

W pudełku znajduje się również pięć minifigurek LEGO – Kevin McCallister, jego mama Kate McCallister, złodziejaszki Harry i Marv oraz sąsiad „Old Man” Marley.

Lego odtworzyło nawet przerażający piec w piwnicy z otwieranymi szczękami i podświetlanym klockiem oraz specjalne funkcje biegowe potrzebne do odegrania sceny udawanej imprezy świątecznej. Zestaw dzieli się na 24 woreczki, jak kalendarz adwentowy, dzięki czemu można go budować zgodnie z fabułą filmu.

LEGO OFFICIAL REVEAL! LEGO ideas Home Alone 21330

Cała konstrukcja otwiera się jak domek dla lalek, włącznie z przestrzenią do zabawy na poddaszu, do której można się dostać, podnosząc dach. Istnieje również możliwość zdjęcia każdego z pięter posiadłości McCallister lub otwarcia przednich ścian budynku.

Alex Storozhuk, czyli fan, który zaprojektował ten zestaw, mieszka w Ukranie, gdzie – jak sam mówi – ogląda Kevina w każde święta.

Zestaw trafi do sprzedaży 1 listopada w cenie 1099,99 zł. Bez wątpienia znajdzie się on w liście do Mikołaja pisanym nie tylko przez najmłodszych.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)