Kiedy będzie 4 sezon Stranger Things? Mamy dobre wieści!

Kiedy będzie 4 sezon Stranger Things? Mamy dobre wieści!

Kiedy będzie 4 sezon Stranger Things? Mamy dobre wieści!
Marcin Watemborski
07.08.2021 13:50, aktualizacja: 08.03.2022 13:54

Stranger Things to serial, który uwielbiają miliony widzów na całym świecie. Trzecie sezon serii wyszedł ponad 2 lata temu i skończył się jak zwykle niespodziewanym zwrotem akcji. Grupa przyjaciół z Hawkins powróci jednak niebawem.

Trzeci sezon Stranger Things pojawił się na Netflixie w 2019 roku. Miłośnicy historii o ekipie z Hawkins i jej niesamowitych przygodach musieli czekać 2 lata po skończeniu drugiego sezonu. To W przypadku tego serialu to już chyba tradycja, że na kolejny sezon trzeba czekać coraz dłużej.

Ostatni emitowany sezon ST kończy się wyjazdem 11-tki po tym, jak pogodziła się z Mikiem. Jeśli jesteście ciekawi, czy ich drogi jeszcze się przetną, musicie poczekać do roku 2022. Na drugi sezon trzeba było czeka ćrok, na trzeci 2 lata, a na czwarty 3 lata. Widzicie tutaj jakąś prawidłowość...? Może to nie jest przypadek?

Stranger Things 4 | Sneak Peek | Netflix

Oprócz tego, że czwarty sezon Stranger Things pojawi się w przyszłym roku, możemy się nieco dowiedzieć na temat tego, co nas czeka. W półminutowym zwiastunie zobaczymy powtórki z minionych sezonów, ale to nie wszystko. Pojawia się migawka z potworem, który wygląda znacznie straszniej niż Demogorgon, a na pewno jest od niego dużo, dużo większy.

Niestety nie wiemy dokładnie, kiedy zadebiutuje 4 sezon ST. Możemy mieć jedynie nadzieję, że będzie to początek 2022 roku. Według znawców serii, będzie to najbardziej rozbudowany i wciągający sezon. Zdjęcia są realizowanie nie tylko w USA, ale również w Rosji, Gruzji oraz na Litwie.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)