Kiedy będzie 4 sezon Stranger Things? Mamy dobre wieści!

Kiedy będzie 4 sezon Stranger Things? Mamy dobre wieści!
Marcin Watemborski

07.08.2021 13:50, aktual.: 08.03.2022 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stranger Things to serial, który uwielbiają miliony widzów na całym świecie. Trzecie sezon serii wyszedł ponad 2 lata temu i skończył się jak zwykle niespodziewanym zwrotem akcji. Grupa przyjaciół z Hawkins powróci jednak niebawem.

Trzeci sezon Stranger Things pojawił się na Netflixie w 2019 roku. Miłośnicy historii o ekipie z Hawkins i jej niesamowitych przygodach musieli czekać 2 lata po skończeniu drugiego sezonu. To W przypadku tego serialu to już chyba tradycja, że na kolejny sezon trzeba czekać coraz dłużej.

Ostatni emitowany sezon ST kończy się wyjazdem 11-tki po tym, jak pogodziła się z Mikiem. Jeśli jesteście ciekawi, czy ich drogi jeszcze się przetną, musicie poczekać do roku 2022. Na drugi sezon trzeba było czeka ćrok, na trzeci 2 lata, a na czwarty 3 lata. Widzicie tutaj jakąś prawidłowość...? Może to nie jest przypadek?

Stranger Things 4 | Sneak Peek | Netflix

Oprócz tego, że czwarty sezon Stranger Things pojawi się w przyszłym roku, możemy się nieco dowiedzieć na temat tego, co nas czeka. W półminutowym zwiastunie zobaczymy powtórki z minionych sezonów, ale to nie wszystko. Pojawia się migawka z potworem, który wygląda znacznie straszniej niż Demogorgon, a na pewno jest od niego dużo, dużo większy.

Niestety nie wiemy dokładnie, kiedy zadebiutuje 4 sezon ST. Możemy mieć jedynie nadzieję, że będzie to początek 2022 roku. Według znawców serii, będzie to najbardziej rozbudowany i wciągający sezon. Zdjęcia są realizowanie nie tylko w USA, ale również w Rosji, Gruzji oraz na Litwie.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)