Kiedy znana będzie cena Oculus Rift?

Kiedy znana będzie cena Oculus Rift?

Kiedy znana będzie cena Oculus Rift?
Juliusz Czarnecki
11.11.2015 20:14

Premiera Oculus Rift nastąpi w 2016 roku. A kiedy dowiemy się, ile gogle kosztują?

Zła wiadomość dla tych, którzy liczyli na to, że cenę poznamy wcześniej, przez co zdążą odłożyć co nieco pieniędzy na zakup gogli Oculus Rift. Palmer Luckey podczas jednej z rozmów zdradził, że cena urządzenia ujawniona zostanie dopiero wtedy, gdy wystartują przedpremierowe zamówienia. Z jednej strony to naturalne, z drugiej - nie pozwoli przygotować się przed złożeniem pre-ordera.

Tym bardziej że będzie to spory wydatek. Palmer Luckey po raz kolejny podkreślił, że cena wirtualnej rzeczywistości zależeć będzie od tego, jaki komputer posiadamy. Swego czasu wspomniano, że za Oculus Rift i odpowiedni komputer trzeba będzie zapłacić nawet… 1500 dolarów.

Oculus Rift - E3 2015 Trailer

Warto o tym pamiętać - w przypadku Oculus Rift gogle to nie wszystko, bo do tego trzeba będzie doliczyć ewentualne wydatki związane z modernizacją peceta. Właściciele PlayStation 4 mają trochę lepiej, bo PlayStation VR to jedyny zakup. Choć także nietani - nie znamy jeszcze oficjalnej ceny, ale Sony zapowiada, że gogle mogą kosztować tyle, co nowa konsola. Czyli w okolicach 1500 zł.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)