Kilka plotek o następcy DS‑a

Kilka plotek o następcy DS-a
Maciej Madziński

29.08.2008 01:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwsze plotki na temat następcy DS-a Gabor przedstawił Wam w miniony poniedziałek. Od tego czasu w sieci pojawiło się jeszcze trochę niepotwierdzonych informacji na ten temat. Kotaku informuje, że następcą konsolki Nintendo może być... DS, ale z dwoma ekranami dotykowymi, które będą troszkę większe od tych z oryginalnego handhelda japońskiej firmy.

Pierwsze plotki na temat następcy DS-a Gabor przedstawił Wam w miniony poniedziałek. Od tego czasu w sieci pojawiło się jeszcze trochę niepotwierdzonych informacji na ten temat. Kotaku informuje, że następcą konsolki *Nintendo *może być... DS, ale z dwoma ekranami dotykowymi, które będą troszkę większe od tych z oryginalnego handhelda japońskiej firmy.

Niestety Kotaku poinformowało również, że Nintendo nie ujawni nic na temat następcy DS-a przed początkiem przyszłego roku, więc na jakąkolwiek oficjalną informację (oczywiście pod warunkiem, że plotka jest prawdziwa) trzeba jeszcze poczekać.

Serwis GamesIndustry.biz spróbował jednak zapytać o sprawę japońską firmę. Odpowiedź niestety jest dość klasyczna i zdecydowanie niesatysfakcjonująca dla graczy - Nintendo nie zamierza komentować tych plotek.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)