Killzone 2 dla Europy wcześniej, niż zapowiadano?

Killzone 2 dla Europy wcześniej, niż zapowiadano?

Killzone 2 dla Europy wcześniej, niż zapowiadano?
Igor Chrustek
10.12.2008 19:29

Któż z Nas nie pamięta nieoficjalnego sloganu dla pierwszej części Killzone dla poczciwej czarnuli. Prawdziwy Halo Killer? Cóż, gra okazała się tytułem z całą masą błędów, zaś szarpiąca animacja uniemożliwiała czerpanie przyjemności z gry. Sony postanowiło dać sobie jeszcze jedną szansę. Posiadacze PlayStation3 niecierpliwie czekają na kontynuację gry od Guerilla Games. Okazuje się, że produkcja może się pojawić w Europie nie, jak wcześniej zapowiadano 27-tego lutego, a dwadzieścia jeden dni prędzej!

Któż z Nas nie pamięta nieoficjalnego sloganu dla pierwszej części* *Killzone dla poczciwej czarnuli. Prawdziwy Halo Killer? Cóż, gra okazała się tytułem z całą masą błędów, zaś szarpiąca animacja uniemożliwiała czerpanie przyjemności z gry. Sony postanowiło dać sobie jeszcze jedną szansę. Posiadacze *PlayStation3 *niecierpliwie czekają na kontynuację gry od Guerilla Games. Okazuje się, że produkcja może się pojawić w Europie nie, jak wcześniej zapowiadano 27-tego lutego, a dwadzieścia jeden dni prędzej!

Jeśli wierzyć Official PlayStation Business Killzone 2 ukaże się na sklepowych półkach już 6-tego lutego. Pod tym adresem znajdziecie stosowny obrazek, na którym widnieje data, ujmijmy to, nieoficjalnie oficjalnej premiery. Pozazdrościć właścicielom PS3.

Źródło: N4G

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)