Killzone 2 - PS3 przejedzie się na kuli

Killzone 2 - PS3 przejedzie się na kuli03.04.2009 14:41
pocisk
pocisk
Michał Kowal

"Bullet Journey" to niezwykły film interaktywny pokazujący możliwości drzemiące w silniku graficznym Killzone 2. Można w nim śledzić lot jednego pocisku na polu walki i dowolnie obracać kamerą, włączać różne filtry graficzne, oraz słuchać komentarzy twórców gry. Dzięki nowoczesnym technikom szpiegowskim mamy dla was materiał już dzisiaj, niestety pozbawiony jest możliwości interakcji.

"Bullet Journey" to niezwykły film interaktywny pokazujący możliwości drzemiące w silniku graficznym* Killzone 2*. Można w nim śledzić lot jednego pocisku na polu walki i dowolnie obracać kamerą, włączać różne filtry graficzne, oraz słuchać komentarzy twórców gry. Dzięki nowoczesnym technikom szpiegowskim mamy dla was materiał już dzisiaj, niestety pozbawiony jest możliwości interakcji.

To techniczne demo pozwala na umieszczenie w nim większej ilości detali, niż w samej grze. Brak obliczeń koniecznych dla samej rozgrywki, skutkuje większą ilością wolnej pamięci. A jak tłumaczy to w prostych słowach Jan Bart van Beek - Art Director z Guerilla Games:

Więcej pamięci, to więcej detali

Zresztą  najlepiej zobaczcie i posłuchajcie sami:*

[swf]http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=47589[/swf]

[swf]http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=47591[/swf]

Robi wrażenie. Co prawda wielu efektów nie zobaczymy w samej grze.

Film jest do ściągnięcia z PS Store od 2 kwietnia. Niestety tylko w USA. Już niedługo ma trafić także do Europy. Cierpliwości!

Źródło: Kotakugametrailers

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)