Killzone 3 i Move. Czy to się może udać?

Killzone 3 i Move. Czy to się może udać?06.09.2010 10:46
Killzone 3 i Move. Czy to się może udać?
Szymon Adamus

Serwis IGN rzucił okiem na grę Killzone 3. Dzisiaj pisaliśmy już o jej trybie multi. Teraz kilka słów o sterowaniu za pomocą Move'a.

Filmy w pełnej wiadomości.

Serwis IGN rzucił okiem na grę Killzone 3. Dzisiaj pisaliśmy już o jej trybie multi. Teraz kilka słów o sterowaniu za pomocą Move'a.

Filmy w pełnej wiadomości.

FPS-y ze sterowaniem ruchowym wiedzieliśmy już na Wii - czasem sprawdzało się to rewelacyjnie (np. Metroid Prime: Corruption), a czasem fatalnie (Red Steel). Nowe kontrolery dla PS3 będą oferowały znakomitą precyzję i - w zasadzie - funkcjonalność podobną do Wiilotów z nakładką Wii MotionPlus. Różnicą jest oprawa samej gry. Wreszcie na poziomie.

Po obejrzeniu spójrzcie jeszcze raz na moment 1:15. Gdy jeden z twórców gry pokazuje ruch broni w lewo i w prawo, widać opóźnienie. Oczywiście przesuwanie broni jest i tak szybsze niż za pomocą gałek na padzie, ale do pełni szczęścia brakuje tutaj tych kilku ułamków sekundy. Niemniej jednak dźgnięcie kogoś nożem, używając odpowiedniego ruchu, jest niezłe.

Poniżej druga część, w której autor opowiada o multiplayerze, a na filmie widzimy przeładowywanie broni za pomocą ruchu nadgarstkiem. Jest też wbijanie kciuków w oczy dla fanów masakry.

Mimo pewnych wątpliwości co do płynności ruchów na linii Move-gra i tak jaram się na te kontrolery jak małe dziecko. Granie na Wii było rewelacyjne, ale słaba oprawa czasem aż denerwowała. PS3 z Move może być połączeniem najlepszego pomysłu Nintendo z najlepszą oprawą Sony.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)