Klawiatura dla przenośnych urządzeń

Klawiatura dla przenośnych urządzeń10.03.2009 15:00
21
21
0sk4r

Laptopy netebooki i inne urządzenia przenośne mogą udowodnić swoją wartość podczas długich podróży i nudnych wykładów. Nie da się jednak pracować na swoim gadżecie w wygodny sposób kontrolując je małymi przyciskami.

Laptopy netebooki i inne urządzenia przenośne mogą udowodnić swoją wartość podczas długich podróży i nudnych wykładów. Nie da się jednak pracować na swoim gadżecie w wygodny sposób kontrolując je małymi [przyciskami](http://21Laptopy netebooki i inne urządzenia przenośne mogą udowodnić swoją wartość podczas długich podróży i nudnych wykładów. Nie da się jednak pracować na swowim gadżecie w wygodny sposób kontrolując jje małymi p[rzyciskami. think-outside_98tl6_58Można się przyzwyczaić, ale zajmuje to czas, który poświęcilibyśmy na coś innego. Chociaż projekt tej przenośnej i bardzo kompaktowej klawiatury, może ułatwić niektórym życie. Koncept został nazwany Think Outside i jest to pierwsza klawiatura pełnych rozmiarów tego rodzaju. Niezależnie od tego czy znajdujesz się w domu czy gdzieś na zewnątrz, dzieki takiemu rozwiązaniu uzyskasz w pełni praktyczną obsługę swoich przenosnych urządzeń. Ponadto jej wygląd również jest całkiem, całkiem także wstydu nie będzie. ).

381879167232517020

Niezależnie od tego czy znajdujesz się w domu czy gdzieś na zewnątrz, dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskasz w pełni praktyczną obsługę swoich przenośnych urządzeń. Ponadto jej wygląd również jest całkiem, całkiem także wstydu nie będzie.

Źródło: thedesignblog

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)