Kogo warto śledzić na Twitterze?

Kogo warto śledzić na Twitterze?
Adam Kaczmarek

06.11.2009 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pewnie już każdy średnio obeznany użytkownik Internetu wie co to są blogi i mikro-blogi, a co za tym idzie, co to jest Twitter. Z tej platformy korzystają już miliony - także celebryci. Dziś podam listę TOP 30 tych "najsławniejszych", których warto śledzić.

Pewnie już każdy średnio obeznany użytkownik Internetu wie co to są blogi i mikro-blogi, a co za tym idzie, co to jest Twitter. Z tej platformy korzystają już miliony - także celebryci. Dziś podam listę TOP 30 tych "najsławniejszych", których warto śledzić.

Największą liczbą śledzących na Twitterze mogą pochwalić się:

  1. Ashton Kutcher - http://twitter.com/aplusk - śledzących: 3,825,062+
  1. Ellen DeGeneres - http://twitter.com/TheEllenShow - śledzących: 3,549,823+
  1. Britney Spears - http://twitter.com/britneyspears - śledzących: 3,540,949+
  1. Kim Kardashian - http://twitter.com/KimKardashian - śledzących: 2,535,739+
  1. John Mayer - http://twitter.com/johncmayer śledzących: 2,444,065+
  1. Barack Obama - http://twitter.com/BarackObama śledzących: 2,418,559
  1. Shaquille O'neal - http://twitter.com/THE_REAL_SHAQ - śledzących: 2,413,271+
  1. Oprah - http://twitter.com/Oprah śledzących: 2,400,472+
  1. Demi Moore - http://twitter.com/mrskutcher śledzących: 2,178,019+
przerywnik
przerywnik
    1. Diddy - http://twitter.com/iamdiddy śledzących: 2,128,144+
  1. Lance Armstron - http://twitter.com/lancearmstrong śledzących: 2,108,403+
  1. Ashley Tisdale - http://twitter.com/ashleytisdale śledzących: 2,084,505+
  1. Mariah Carey - http://twitter.com/MariahCarey śledzących: 1,822,949+
  1. 50 Cent - http://twitter.com/50cent śledzących: 1,801,896+
  1. Al Gore - http://twitter.com/algore śledzących: 1,785,179+
  1. Tony Hawk - http://twitter.com/tonyhawk śledzących: 1,730,997+
  1. Soulja Boy - http://twitter.com/souljaboytellem śledzących: 1,701,139+
  1. Pete Cashmore - http://twitter.com/mashable śledzących: 1,618,805+
  1. MC Hammer - http://twitter.com/MCHammer śledzących: 1,564,730+
  1. Sara Bareilles - http://twitter.com/SaraBareilles śledzących: 1,563,014+
  1. Taylor Swift - http://twitter.com/taylorswift13 śledzących: 1,539,571+
  1. John McCain - http://twitter.com/SenJohnMcCain śledzących: 1,489,857+
  1. Brooke Burke - http://twitter.com/brookeburke śledzących: 1,483,317
  1. Kevin Spacey - http://twitter.com/KevinSpacey śledzących 1,307,973+
  1. Paula Abdul - http://twitter.com/PaulaAbdul śledzących: 1,297,964+
  1. Lenny Kravitz - http://twitter.com/LennyKravitz śledzących: 1,291,372+
  1. Katy Perry - http://twitter.com/katyperry śledzących: 1,290,571+
  1. Arnold Schwarzenegger - http://twitter.com/Schwarzenegger śledzących: 1,284,729+
  1. Lady Gaga - http://twitter.com/ladygaga śledzących: 1,256,100+
  1. Serena Williams - http://twitter.com/serenajwilliams śledzących: 1,241,567+

Dodatkowo możesz zacząć śledzić jeszcze te znane osobistości (nie chronologicznie):

Paul Hewson (Bono z U2) - http://twitter.com/paul_hewson śledzących: 7,962+

Alicia Keys - http://twitter.com/aliciakeys śledzących: 300,218+

Beyoncé Knowles - http://twitter.com/MissBeyonce_ śledzących: 57,915+

Denise Richards - http://twitter.com/DENISE_RICHARDS śledzących: 1,241,064+

Amy Winehouse - http://twitter.com/amywinehouse śledzących: 16,791+

Nelly Furtado - http://twitter.com/NellyFurtado śledzących: 102,419+

David Blaine - http://twitter.com/davidblaine śledzących: 90,323+

Moby - http://twitter.com/thelittleidiot śledzących: 926,553+

Justin Timberlake - http://twitter.com/jtimberlake śledzących: 932,375+

Danny DeVito - http://twitter.com/danny_devito śledzących: 110,561+

Cindy Crawford - http://twitter.com/CindyCrawford śledzących: 66,014+

Cristiano Ronaldo - http://twitter.com/CRSete śledzących: 34,684+

David Beckham - http://twitter.com/beckham śledzących: 76,798+

Al Yankovic - http://twitter.com/alyankovic śledzących: 1,348,727+

Greg Grunberg - http://twitter.com/greggrunberg śledzących: 1,181,698+

will.i.am - http://twitter.com/iamwill śledzących: 95,109+

Dane Cook - http://twitter.com/danecook śledzących: 1,323,876+

David Blaine - http://twitter.com/davidblaine śledzących: 90,355+

Hugh Jackman - http://twitter.com/RealHughJackman śledzących: 488,680+

John Cleese - http://twitter.com/JohnCleese śledzących: 256,094+

Eddie Izzard - http://twitter.com/eddieizzard śledzących: 1,169,172+

Danny Masterson - http://twitter.com/dannymasterson śledzących: 1,151,670+

Christina Applegate - http://twitter.com/1capplegate śledzących: 164,354+

Tyra Banks - http://twitter.com/tyrabanks - śledzących: 415,369+

Bill Cosby - http://twitter.com/BillCosby śledzących: 535,487+

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także