Kolejny klasyk sci-fi trafi na ekrany kin

Kolejny klasyk sci-fi trafi na ekrany kin26.07.2009 15:48
Kolejny klasyk sci-fi trafi na ekrany kin
Paweł Kański

Fani dobrego science - fiction będą zadowoleni. Kolejne, znakomite dzieło wkrótce zostanie przeniesione na ekrany kin. Mam na myśli książki Isaaca Asimowa, jednego z najbardziej popularnych pisarzy tego nurtu. Oczywiście, tytułem,  a raczej tytułami jakie zostaną przeniesione w świat filmu będą kolejne części jego serii Fundacja.

Fani dobrego science - fiction będą zadowoleni. Kolejne, znakomite dzieło wkrótce zostanie przeniesione na ekrany kin. Mam na myśli książki Isaaca Asimowa, jednego z najbardziej popularnych pisarzy tego nurtu. Oczywiście, tytułem,  a raczej tytułami jakie zostaną przeniesione w świat filmu będą kolejne części jego serii *Fundacja.

Prawdziwemu fanowi sci-fi powinno teraz zadrżeć serce! Cykl o Fundacji *to jedne z najważniejszych książek ubiegłego wieku. Opowiadają historię, która dzieje się w świecie chylącego się ku upadkowi Imperium Galaktycznego. Mamy tutaj naprawdę wszystko, czego spodziewać się możemy od dobrej powieści fantastyczno - naukowo. Jest wielka polityka, są dalekie podróże i nieznane planety, jest wielka tajemnicza siła, która stoi za biegiem historii (i to nie jedna) jest też bardzo dużo nauki, jak ktoś lubi ;)

380924773070611356

Reżyserem, który podjął się zuchwałego czynu nakręcenia tak ważnej dla wielu książki jest ... Roland Emmerich, reżyser Dnia Niepodległości, 10.000 BC oraz katastroficznego 2012, który niedługo trafi do kin. Co to oznacza? Na pewno dużo, dużo efektów specjalnych. Obawiam się jednak, że utraci na tym fabuła ... Mam nadzieję, że się mylę bo twórcą scenariusza będzie Robert Rodat, scenarzysta *Szeregowca Ryana. *Pożyjemy, zobaczymy - jestem piekielnie ciekaw jak to wyjdzie!

10.000 B.C. Trailer by Roland Emmerich

No i jak Wam się widzi taki pomysł?

Źródło: slashfilm.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)