Kolejny pomysł na głośniki

Projektant David Granath stworzył kolejny koncept głośników. Czy wnosi coś nowego czy jest kolejną odtwórczą wizją oceńcie sami.

Kolejny pomysł na głośniki
Arkadiusz Gabrysiak

06.01.2009 | aktual.: 15.03.2022 09:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Projektant David Granath stworzył kolejny koncept głośników. Czy wnosi coś nowego czy jest kolejną odtwórczą wizją oceńcie sami.

Głośniki widoczne na zdjęciach mogą grać razem w gromadzie, bądź każdy z osobna zamontowany w różnych miejscach pokoju. Innowacyjną cechą jest to, że głośnik można wpiąć bezpośrednio do gniazdka, tworząc swój własny system dźwięku przestrzennego.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2009/01/glsoniki2.jpg)

Jeśli jednak nie chcemy zajmować sobie wszystkich gniazdek w pokoju, głośniki można podpiąć do specjalnych kabli widocznych na zdjęciach, a dopiero potem do źródła prądu.

A do przekazywania dźwięku służyć miałby moduł Bluetooth oraz sieć Wlan. Ponadto bezproblemowo ten zestaw obsługiwać by miały odtwarzacze mp3. Jak? Niestety projektant tego na razie nie zdradził.

Źródło: Yanko Design

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.