Kolejny projekt J.J. Abramsa

Kolejny projekt J.J. Abramsa18.06.2008 13:00
Ireneusz Podsobiński

J.J. Abrams, twórca Projekt: Monster i serialu Zagubieni, wziął się za kolejny projekt dla studia Paramount Pictures. Producent przedstawi historię pewnego domu, posiadającego wbudowane tajne skrytki i wskazówki, które mają doprowadzić do ukrytego skarbu. Film powstanie na podstawie artykułu Penelope Green z New York Times, zaś scenariusz napiszą Maya Forbes i Wally Wolodarsky.

J.J. Abrams, twórca* Projekt: Monster* i serialu* Zagubieni*, wziął się za kolejny projekt dla studia Paramount Pictures. Producent przedstawi historię pewnego domu, posiadającego wbudowane tajne skrytki i wskazówki, które mają doprowadzić do ukrytego skarbu. Film powstanie na podstawie artykułu Penelope Green z New York Times, zaś scenariusz napiszą Maya Forbes i Wally Wolodarsky.

Dom przy Central Parku zakupiło małżeństwo z czwórką dzieci. W trakcie generalnego remontu architekt bez powiadomienia rodziny pozostawił w konstrukcji wiadomości, gry i skarby. Nowym mieszkańcom udało się w końcu rozwiązać zagadkę, w skład której wchodzą wiersz, książka, ścieżka dźwiękowa i historyczne figurki. Nie pytajcie, co też architekt sobie myślał, projektując owe niespodzianki, ale jest to materiał na ciekawy film. W zależności od tematyki może to być zarówno produkcja dla dzieci jak i dla widzów starszych. Ciekawe, w którą stronę zdecyduje się pójść Abrams. Ale skoro lubi on zagadkowe tematy, zapewne film będzie naszpikowany tajemnicami.

Źródło: Variety

Foto: Top News

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)