Kolejny Resident Evil dla Wii potwierdzony!

Kolejny Resident Evil dla Wii potwierdzony!

Kolejny Resident Evil dla Wii potwierdzony!
Igor Chrustek
12.03.2009 20:26

Spełniło się. Kolejny Resident Evil został potwierdzony dla platformy Nintendo. Wedle wszelkich obaw, niestety, będzie to kontynuacja The Umbrella Chronicles. Kolejny Gun Survivor to chyba jednak nie to, na co fani RE posiadający Wii czekali. Tytuł nadchodzącego sequela to Resident Evil: The Darkside Chronicles. Gra skupi się na losach postaci znanych z drugiej odsłony RE - Claire Redfield i Leona S. Kennedy'ego.

Spełniło się. Kolejny Resident Evil został potwierdzony dla platformy Nintendo. Wedle wszelkich obaw, niestety, będzie to kontynuacja The Umbrella Chronicles. Kolejny* Gun Survivor* to chyba jednak nie to, na co fani RE posiadający *Wii *czekali. Tytuł nadchodzącego sequela to Resident Evil: The Darkside Chronicles. Gra skupi się na losach postaci znanych z drugiej odsłony RE - *Claire Redfield i Leona S. Kennedy'ego. *

Premiera Darkside Chronicles została zaplanowana na zimę. Nie wiadomo jednak, czy tego, czy też następnego roku. Mocnymi stronami gry ma być kamera, która nada grze niepokojącego klimatu rasowego survival-horroru oraz multum akcji. Szczerze? Zapowiada się na to, że Capcom po raz kolejny odetnie kupony od jednej z najlepszych serii gier. Kosztem posiadaczy Wii, spragnionych prawdziwego Resident Evil.

Źródło: VG247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)